מייגן מרקל והנסיך הארי
מייגן מרקל והנסיך הארי Reuters

הדוכסית מסאסקס מייגן מרקל והנסיך הארי חובקים תינוקת חדשה שנולדה ביום שישי האחרון במשקל 3.48 ק"ג.

בהודעה של בני הזוג המלכותי, שויתרו כזכור על מעמדם כבני המשפחה המלכותית בבריטניה, נמסר כי מייגן מרקל ילדה את התינוקת החדשה בשעה 11:40 בבוקר ביום שישי האחרון בבית החולים בסנטה ברברה, ארה"ב, וכעת חזרו בני הזוג אל ביתם יחד עם התינוקת החדשה.

מרקל והנסיך הארי החליטו לקרוא לתינוקת החדשה, שתצטרף לילדם בן השנתיים ארצ'י, בשם "ליליבט דיאנה". ליליבט הוא הכינוי של שם המשפחה של המלכה אליזבת', בעוד השם "דיאנה" הוענק לתינוקת החדשה לזכרה של הנסיכה דיאנה, אמו של הנסיך הארי, שמתה בשנת 1997 בתאונת דרכים.

בהודעה שפרסמו באתר Archewell אותו הם מפעילים, כתבו בני הזוג כי "בתאריך 4 ביוני התברכנו בבואה של בתנו לילי. היא יותר ממה שיכולנו אי פעם לדמיין, ואנו נשארים אסירי תודה על האהבה והתפילות שחשנו מכל העולם. תודה לכם על האדיבות והתמיכה המתמשכת בתקופה המיוחדת הזו למשפחתנו".

הדוברת של בני הזוג הוסיפה עוד כי "הדוכס והדוכסית מודים לכם על הברכות והתפילות החמות שלך, כאשר הם נהנים מהתקופה המיוחדת הזו כמשפחה". הדוברת גם מסרה כי "שלומן של הדוכסית מסאסקס ושל התינוקת טובים".

התינוקת ליליבט דיאנה נולדה במשקל 3.48 ק"ג, והיא תהיה השמינית בתור לכתר המלוכה הבריטי. למרות שהודיע כי הוא מוותר על מעמדו בבית המלוכה, נותר הנסיך הארי ברשימת המועמדים לכתר הבריטי בעתיד.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו