רבני זק"א: לחזק את המתנדבים

הרב יעקב רוזה יו"ר ועד רבני זק"א: "בטוחים שהאמונה והנחישות זה מה שמוביל את המתנדבים בשטח"

תגיות: רבנים זק"א
מיכל לוי , כ"ז בסיון תשפ"א

רבני זק"א: לחזק את המתנדבים-ערוץ 7
המפגש
ללא

ועד רבני זק״א בראשותו של הרב אביגדור נבנצאל התכנסו בישיבת נתיב אריה שברחבת הכותל המערבי, במטרה לחזק ולתמוך באלפי מתנדבי זק״א בארץ ובעולם העוסקים בפעילות חסד של אמת למען שמירת כבוד המת.

הכינוס נערך בהשתתפותם של נשיא ועד רבני זק"א הרב אביגדור נבנצאל, יו״ר ועד רבני זק״א הרב יעקב רוז'ה, הרב רמי ברכיהו רב משטרת ישראל, הרב משה שוקרון רב משטרת ירושלים. הרב חיים דביר ורבנים נוספים.

הרב יעקב רוזה יו״ר ועד רבני זק״א אמר במהלך הכינוס, "ועד רבני זק״א הארצי התכנס בירושלים כדי להביע הערכה עמוקה וחיזוק המתנדבים על פועלם בארץ ובעולם מסביב לשעון במסירות רבה למען כבוד המת, אנו בטוחים שהאמונה והנחישות זה מה שמוביל את המתנדבים בשטח ועוזר להם להתגבר על כל הקשיים בעשיית מלאכת הקודש הקשה מכל, מתנדבי זק״א ימשיכו לטפל בכבוד המת לפי ההלכה והמסורת".

גם דובי ויסנשטרן מנכ״ל זק״א נשא דברים ואמר: ״בשם הנהלת הארגון אנו מבקשים לחזק את המפקדים והמתנדבים היקרים, אנחנו ביחד בכל העוצמה ואנו גאים בכם, נמשיך בכל הכוח להילחם למען כבוד המת והצלת חיים. שאו ברכה ותמשיכו לקדש שם שמים".

מאיר אקער מזכיר ועד רבני זק״א אמר "הרב אביגדור נבנצאל נשיא ועד רבני זק״א ביקש למסור אישית לכלל מתנדבי זק״א בארץ ובעולם תודה מיוחדת, הרב מחזק את ידכם, על התקופה הקשה האחרונה שעברנו. הרב הוסיף וביקש למסור תודה מיוחדת למשפחות המתנדבים על התמיכה והחיזוק למתנדבים".