מערך מחשוב מתפקד ויציב ללא השבתות
מערך מחשוב מתפקד ויציב ללא השבתותצילום: ISTOCK

השבתות חוזרת ונשנות במערך המחשוב בעסק שלכם יכולים להיות מטרד של ממש אשר פוגע בתפקוד של העסק, פוגע בהכנסות ואך מוביל להפסדים כספיים של ממש הנובעים מחוסר יכולת ייצור מירבית, עובדים מובטלים וכדומה.

אם אתם מכירים את התופעה הזו, כנראה שחברת המחשוב שלכם כבר לא מספקת את הסחורה ואולי זה הזמן להחליף לחברת מחשוב מקצועית, מנוסה עם ניסיון של מעל 20 שנה וקהל רחב של עסקים גדולים שנהנים עוד היום משירותי מחשוב מתקדמים.

חברת המחשוב הבאה שלך - ERG

ERG הינה חברת מחשוב במיקור חוץ ותיקה המספקת שירותי מחשוב מתקדמים למאות עסקים מרוצים שנהנים מהעבודה רציפה ללא השבתות ותקלות. ERG פועלת מזה 20 שנה ומעסיקה מעל 20 מומחים בתחומים שונים: אנשי סיסטם וIT, מנהלי אבטחת מידע, מנהלי מסדי נתונים DBA, מנהלי תקשורת ועוד

החברה מספקת שירותי מחשוב ושירותי ענן רבים הכוללים :

  • הקמה ושדרוג של מערכי מחשוב
  • ביצוע תחזוקה יזומה לשימור יציבות מערכות המחשוב בחברה
  • ווידוא יכולות התאוששות מאסון
  • שירותי ענן לעסקים
  • אבטחת מידע
  • ועוד

לחברה קבל לקוחות עסקיים גדולים ובינוניים ,ביניהם תוכלו למצוא את טייני לאב, מנפאור, אייבורי מחשבים, ישרוטל, ארד טכנולוגיות ועוד.

"היום כל עסק צריך מערך מחשוב יציב ומתפקד לאורך זמן. זו דרישה מינימלית עבור העסק ולצערי עסקים רבים עדיין סובלים ממרך מחשוב לא יציב, תקלות חוזרות ובאמת שלפעמים הפתרון לזה הוא פשוט. צריך לסקור את מערך המחשוב הנוכחי, להבין האם הוא מתאים לדרישות ולבצע תמיד עבודות תחזוקה שיגרמו למערך הזה לתפקד לאורך זמן"

גם היום עם הטכנולוגיה המתקדמת זה עדיין קורה?

"ברור, ישנם מאות, אם לא אלפי עסקים אשר מוצאים את עצמם מושבתים כל יום וזה נובע מחוסר תפקוד יציב של חברת המחשוב או מחלקת המחשוב בארגון שלהם."

אז מה הפתרון?

"חברות כמונו זה הפתרון. נכון שיש חברות שחושבות שעדיף להעסיק עובד פנימי בתוך החברה שהוא זה שיטפל בכל מערך המחשוב. אבל צר לי להגיד שהרבה פעמים מדובר בעובד עייף ושחוק, שלא דואג להתעדכן ולהתקדם ביחד עם טכנולוגיה שרצה במהירות וחייבים תמיד להשאר מעודכנים.

היום קשה מאוד להתמחות בהכל ועובד אחד בהחלט לא יכול לעשות את זה. לרשתינו צוות גדול ומומחים במגוון רחב של נושאים שדואגים למצוא פתרונות מתקדמים וחדשניים לקהל הלקוחות שלנו"

אז מה האופציות?

"לאלו עם מערך מחשוב גדול וצרכים גדולים יותר, ניתן להעסיק עובד מטעם חברת ERG אשר ישב בארגון ויספק פתרונות מיידים בזמן אמת. האופציה השניה היא תמיכה מרחוק שכוללת תמיכה מלאה מצוות שלם עם מומחיות במגוון רחב של נושאים.

בכל מקרה, מומלץ לדבר איתנו כדי שנוכל לסייע לבחור את הטוב ביותר עבור כל ארגון."

מה הופך אתכם לבחירה הטובה ביותר?

"המומחיות, המקצועיות והניסיון שלנו הפכו אותנו לאחת החברות היציבות בעולם המחשוב העסקי וישנן חברות רבות שביצעו את התהליך לאחרונה והחלו לעבוד איתנו. היום, חברות אלו נהנות משירותי מחשוב יציבים ואיכותיים בעסק שלכם ואני חושב שזה דבר שכל עסק ראוי אליו. אז לכל אותם עסקים שסובלים ממערך מחשוב לא מתפקד, אנחנו הפתרון."

לאתר ERG