שירה איסקוב
שירה איסקוב צילום: Yonatan Sindel/Flash90

שירה איסקוב מתקשה לעכל שבעלה לשעבר אביעד משה, שניסה לרצוח אותה בכ-20 דקירות סכין, החליט לאיים עליה מתוך כותלי הכלא. משה נעצר בעודו בכלא בחשד שתכנן לאיים עליה באמצעות עבריין.

"שבוע אימים, ימים לא קלים. הייתי עם עיניים אדומות ונפוחות - זו חרדה נוראית", היא סיפרה בריאיון למהדורה המרכזית של חדשות 12.

''אמרו לי שהוא ינסה לעשות, אבל לא חשבתי באמת שזה יהיה אפשרי", שיתפה איסקוב בכאב. "הוא הוציא לפועל את התוכנית שלו, הוא צריך לסיים את מה שהוא התחיל. אני עדיין מגדלת את הילד המשותף שלנו, צריכה להיות לו אימא שמחה, מאושרת, חזקה ועומדת על הרגליים. כל הנפש שלי פגועה ומצולקת", הוסיפה בתסכול.

ביום חמישי האחרון שירה מסרה עדות במשטרה, סיפרה שהאיומים עדיין לא הגיעו אליה. במשטרה וברווחה הציעו לה להיכנס למקלט מסתור לנשים נפגעות אלימות. "אני לא רוצה להיכנס למקלט, לא רוצה לעצור את החיים שלי", היא אמרה. "להכניס גם את הבן שלי, שעכשיו משתקם וגם אני משתקמת. לא מוכנה לחיות ככה. יש בן אדם בכלא, אז תשימו אותו בצינוק, שלא יהיה עם אף אחד אחר. לא מוכנה להתחבא".

איסקוב מספרת שנאלצה להצטייד במצלמות אבטחה: "מצלמות אבטחה יש לי בבית. באוטו אין לי שום מצלמות, אז שמתי מצלמות באוטו. עוד איזשהו כלי הגנה על האוטו שאם נוגעים בו אז הוא מצפצף וזה נפתח אצלי בטלפון כאפליקציה".

"הוא מונע משנאה, מטינה ונקמה. המשפחה שלו מעודדת אותו לזה, מעודדים אותו לפגוע בי וקיללו. התפוח לא נפל רחוק מהעץ".