החיים מתחילים לנגן - אביתר בנאי באלבום חדש

אביתר בנאי מוציא אלבום שביעי בשם 'החיים מתחילים לנגן', ומספר על כל הרגש והמחשבות שהכניס בו. "שנתיים של חיים אגודים פה ב-40 דקות"

אריאל פייגלין - ערוץ 7 , כ"ח בסיון תשפ"א

החיים מתחילים לנגן - אביתר בנאי באלבום חדש-ערוץ 7
אביתר בנאי
צילום: מרים אלסטר

אלבום שביעי וחדש לאביתר בנאי "החיים מתחילים לנגן", אלבום שמכיל שירים שעוסקים בליבת החיים: יחסים, הורים, ילדים, זוגיות, נפש, שורשים. האומץ לגעת בכאב, בהתמכרות, בחרדות, וגם בחמלה ובלב הפתוח, האומץ לאהוב.

במשך שנתיים תמיר מוסקט ואביתר נפגשו ליצור מוזיקה ביחד, העצירה הגדולה של הקורונה הייתה המרחב , זמן לדייק. "שנתיים של חיים אגודים פה ב-40 דקות" מספר אביתר על האלבום החדש, "מעט המחזיק את המרובה. טונות של חיים, מחשבות, רגשות ומצבים. בקשה להניע ולשקף את הנפש, את הדרך".

"זה אלבום שעוסק ביחסים. הילדים שלי בו. הזוגיות שלי פה. ההורים. בסוף הכל שם, ביחסים. יכול להיות שזה פעם ראשונה שאני חי בתוך סביבה בשירים שלי. רוב השירים שלי עד היום היו הקשר שלי עם עצמי. פתאום אני בין אנשים".

"אלבום זה תהליך נפלא שהולך ונחשף. היום הוא נעמד מולי. ואני רואה אותו. וזה מרגש. כי גם בי משהו נולד בתוך התהליך הזה. ואומר תודה ענקית: לתמיר מוסקט. זו יצירה משותפת. עד שעות רבות של לימוד וקירבה ונגינה. לציגלר ולרועי לאוסי, למירה ולשירי ובעיקר למשפחה שלי. לרות, לילדים שלי ולהורים שלי. זה יום חג בשבילי. יום של הודיה עמוקה על הזכות לעשות מוזיקה. הלוואי ותאהבו".

הופעת ההשקה של האלבום תתקיים בט"ו באב בהיכל התרבות ת״א, ואביתר מבטיח כי במופע יהיו גם עיבודים חדשים לשירים המוכרים והאהובים: אותיות פורחות באוויר, הזאב והאיילה , מתנות, תחרות כלבים, עד מחר, אבא, יפה כלבנה, ילדים, פרגולה, עד האהבה ועוד.