המשפחה נתקעה בכביש, עידית סילמן עצרה לעזור

עידית סילמן הבחינה בדרכה לכנסת באם וילדיה חסרי אונים כשרכבם נתקע. היא עצרה לידם, קנתה לילדים שתייה קרה, ולא עזבה עד שנמצא פתרון

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , כ"ח בסיון תשפ"א

המשפחה נתקעה בכביש, עידית סילמן עצרה לעזור-ערוץ 7
עידית סילמן
צילום: ללא

אם וילדיה שנתקעו עם רכבם באמצע נסיעה הופתעו לגלות את ח"כ עידית סילמן (ימינה) עוצרת בצד הכביש במטרה לסייע להם.

אתמול (שני), בעת שח"כ סילמן הייתה בדרכה למשכן הכנסת, היא הבחינה באישה וילדיה עומדים בצד הכביש כשהרכב דומם ומכנסה המנוע מורם.

היא עצרה, כאמור, את רכבה, וניגשה אליהם על מנת לסייע. כשראתה שהסיבוך ברכב מורכב, היא קנתה לילדים חטיפים ושתייה ושהתה עם המשפחה עד שמצאה פתרון.

חברת הכנסת עידית סילמן ממפלגת ימינה סופגת איומים על חייה ועל חיי משפחתה מאז שנחתם ההסכם הקואליציוני בין יאיר לפיד לנפתלי בנט, ראש מפלגתה. עד כה היא בחרה לשתוק, אך אמש היא שברה שתיקה בריאיון לחדשות 13.

"אני פוחדת שזה בסוף יגיע למשפחה שלי, לילדים שלי. אני באמת מרגישה שאני צריכה לשמור על עצמי בעת הזו. לצאת בערב מהבית לכיוון ירושלים ולדעת שיש רכבים שדולקים אחריי - זו לא תחושה נעימה. אי אפשר לפזר ככה ילדים בבוקר, כשיש אחריך אנשים. אני מרגישה לא בטוחה", מסבירה סילמן.

"יש הפגנות נגדי שהן ממומנות ומנוהלות על ידי גורם חיצוני. צריך תקציבים כדי להביא אוכל ושתייה לשבת שלמה לאנשים שיפגינו. הם באו באוטבוסים וצריכים לישון באיזה מקום. אני לא יודעת מי ארגן את כל זה ולא יכולה להפנות אצבע מאשימה אבל הכיוונים ברורים לי". אומרת סילמן ומספרת על אחד המקרים שגרמו לה להבין שהגבול בין הפגנה לאיומים - נחצה. "הוא התקרב אליי ואמר 'אני ממש מרגיש כאב עם מה שאת עוברת, עם מה שהילדים שלך עוברים, זה פשוט נורא. אבל אל תדאגי, בהזדמנות הראשונה שתהיה לנו - אנחנו נשחט אותך'".