במעמד מנכ"ל משרד העבודה והרווחה: נחנך מעון יום שיקומי נוסף של רשת 'עלה'

בטקס מרגש ובמעמד בכירי משרד העבודה והרווחה נחנך מעון יום שיקומי נוסף של רשת 'עלה' בבני ברק.

ערוץ 7 , כ"ח בסיון תשפ"א

במעמד מנכ"ל משרד העבודה והרווחה: נחנך מעון יום שיקומי נוסף של רשת 'עלה'-ערוץ 7
המעון החדש
צילום: דוברות עלה

עמותת 'עלה' לטיפול וקידום ילדים ואנשים עם מוגבלויות, חנכה מעון יום שיקומי חדש בקמפוס 'עלה' בצפון בני ברק.

המעון נחנך במעמד ד"ר אביגדור קפלן, מנכ"ל משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, יחד עם גדעון שלום, סמנכ"ל בכיר וראש מנהל המוגבלויות.

בחנוכת המעון השתתפו גם השר לשעבר אורי אריאל, מנכ"לית אקי"ם סיגל פרץ יהלומי וד"ר שרון צחורי מנכ"לית אלו"ט.

המעון שנחנך הוא מעון יום ל-60 פעוטות מגיל חצי שנה ועד גיל 3, המטופלים במיטב הטכנולוגיה והכלים המתקדמים, על מנת לאפשר להם לגדול ולהתפתח באופן המיטבי, לקראת השתלבותם במערכת החינוך.

במעון יש לילדים כיתות חדישות, מרכז הידרותרפיה ובריכה שיקומית חדשנית, טיפול ייחודי בחדר סנוזלן, טיפול קבוצתי באמצעות בעלי חיים, פעילות תרפיה במוזיקה וחדר ג'ימבורי.

ד"ר אביגדור קפלן, מנכ"ל משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים: "אני נפעם מהקמפוס היפהפה שהוקם על-ידי רשת 'עלה' ומהטיפול המדהים הניתן בו למוכי גורל. בשמי ובשם כל חברי במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, תודה והערכה רבה על פועלכם, יישר כוח. עלו והצליחו ושאו ברכה על השירותים הניתנים לילדים מכל הארץ".

יהודה מרמורשטיין, מנכ"ל ומייסד רשת 'עלה': "הבקשה האישית שלי והיחידה - שמרו על הילדים האלה, תדאגו להם, ומכאן השמים הם הגבול. הקמנו ב'עלה' את מעון היום השיקומי הראשון, ומאז קמו ברחבי הארץ כ-140 מעונות יום שיקומיים. גאותנו וגדולתנו שהבשורה הזאת פרצה את כל המגזרים והמכשולים, עכשיו נשאר רק לשמור על הילדים ולדאוג לכך שיקבלו את כל מה שמגיע להם בצורה המיטבית".

ראובן שיף, נשיא 'עלה': "הקמפוס החדש של רשת 'עלה' הוא הנזר שבכתר בפעילות המבורכת למען ילדים ומתבגרים עם מוגבלויות".