רמדה חדרה
רמדה חדרה צילום: אסף פינצוק

בשקט, בשקט בזמן שכל המדינה הייתה סגורה עקב מגפת הקורונה, קמה רשת מלונות חדשה בשם JACOB.

רשת מלונות JACOB כוללת 5 בתי מלון ייחודיים, המציעים כ 430 חדרים שמשתרעים בלמעלה מ28,000 מ"ר, הממוקמים בירושלים, תל אביב, טבריה, נהריה וחדרה. כל אחד ואחד ממלונות הרשת מצטיין באופי המייחד אותו ומבדל אותו ממלונות אחרים אך בד בבד, כולם מאוד דומים - בסטנדרטים הבלתי מתפשרים, באווירה החמה ובגישת השירות הבלתי מתפשרת.

כל מלון הוא עולם ומלואו, בעל אישיות מיוחדת משלו ומושך קהלים מגוונים כך שהרשת מציעה חוויה מלאה לקהלים רבים. במלונות הרשת ניכרת תודעת שירות גבוהה, לצד עיצוב מוקפד עד הפרט האחרון ובכל אחד מהמלונות מורגשת אווירת נופש ייחודית, מענגת ומפנקת כשצוות המלון האדיב מבטיח ששהות האורחים תשאר לעד כזיכרון בלתי נשכח.

מדובר ברשת בבעלות פרטית של איש עסקים ישראלי שהחליט להנציח את שם אביו המנוח על שמו נקראת הרשת. בחודשים האחרונים שופצו המלונות בעלות כוללת של כ-100 מיליון ₪!!! ולקראת הקיץ כל המלונות ערוכים לקבל את ציבור האורחים ולהעניק את השירות והאיכות שהיא גולת הכותרת של הרשת.

הרשת שמה למטרה לקדם ולהציב נשים בתפקידי ניהול בכירים. רק לפני שבועות בודדים הודיעה הרשת על מינוייה של ענת שאול למנכ"לית מלון רמדה חדרה ולפני כשבוע על טלי קדוש שמונתה כמנכ"לית מלון סי לייף נהריה. ולראיה, ברשת ארבע מנכ"ליות מתוך 5 בתי מלון!! זאת ועוד, שדרת ההנהלה של הרשת מורכבת מרוב של 80% נשים.

טלי פסח נציגת הבעלים אמרה "אני נרגשת להשיק היום את רשת מלונות ג'ייקוב- רשת מלונות חדשה בישראל הכוללת כעת 5 מלונות בפריסה ארצית המותאמים לקהל הישראלי על שלל העדפותיו ורצונותיו. בימים אלה כבר בוחנים התרחבות ואנו מצפים לקהל הישראלי שיגיע וימלא את המלונות ויהנה מחוויה מוקפדת, איכותית ומשתלמת".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו