שלמה קרעי וגלית דיסטל
שלמה קרעי וגלית דיסטל צילום: נעם מושקוביץ, דוברות הכנסת

הוועדה המסדרת בראשות ח"כ קארין אלהרר (יש עתיד) התכנסה הבוקר (רביעי) כדי לאשר את מועד השבעת ממשלת בנט-לפיד ביום ראשון הקרוב.

בתום דיון סוער שבו תקפו נציגי הליכוד, ש''ס והציונות הדתית את הקואליציה החדשה והעומדים בראשה, נקבע כי בנט ינאם בישיבת ההשבעה ביום ראשון ללא הגבלה, לפיד ונתניהו ינאמו 15 דקות כל אחד.

ח"כ גלית דיסטל אטבריאן מהליכוד אמרה בדיון: "ממשלה של בזויים, בחסות תקשורת שבמשך 12 שנה הקפידה להראות מה רע וצמצמה את מה שהיה טוב בממשלת נתניהו.

''אנחנו (בליכוד) משחקים לבד במגרש, לכם יש שחקנים כמו התקשורת, הפרקליטות והצמד גדעון סער ונפתלי בנט שהם כמו טפילים על אורגניזם, מעלו באמון הציבור ולקחו קולות מהימין לשמאל", תקפה דיסטל אטבריאן.

טפילים, בזויים, בושה: מהומה בכנסת ערוץ כנסת

ח''כ מיכאלי מלכיאלי מש"ס אמר בדיון הוועדה המסדרת: "אתם ממשלת שיתוק שלא תוכל לעשות כלום. כשהילד יגיע למורה לאזרחות וישאל איך הופכים לראש ממשלה, מה יגידו לו? שצריך להיות הנוכל הכי גדול והשקרן הגדול בתולדות ישראל. לקחתם את הבריון הכי גדול של השכונה, ליברמן, שיחזיק בכסף של המדינה".

ח"כ שלמה קרעי מהליכוד אמר: "אתם מוסיפים חטא על פשע וגונבים מאות אלפי קולות מהימין באמצעות בנט, וגם מעבירים חוק נורבגי שכמוהו לא היה. אתם ממנים כאן אחד מכל שני חברי הכנסת לשר. ממשלת הג'ובים המנופחת".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו