נערכים
נערכים תנועת הריבונות

הועידה השלישית של נוער ריבונות תיפתח ביום חמישי הקרוב בשמורת 'עוז וגאון' שבגוש עציון ואליה נרשמו מאות בני נוער מכל רחבי הארץ.

"הנוער מבין שזו המשימה של דורנו. מהוועידה נצא לפעילות הסברה ברחובות ומול חברי כנסת ושרים בקריאה לקדם את מהלך 'ירושלים רבתי', אומר איתמר יום-טוב, מראשי נוער ריבונות. "עלינו להשיב למדינאים את הבהירות הרעיונית שהובילה את עם ישראל לארץ ישראל".

מיזם 'ירושלים רבתי' ממפה מחדש את גבולותיה המוניציפאליים של ירושלים וכולל בתוכה את מבשרת במערב, מעלה אדומים במזרח, גוש עציון בדרום וחלק מיישובי בנימין בצפון. "היעד," מסביר יאיר בוכניק, גם הוא מראשי התנועה, "הוא הפיכתה של ירושלים למטרופולין כמקובל במספר בירות ברחבי העולם."

להרשמה לכנס לחצו כאן

בתנועת הריבונות רואים במהלך תגובה ציונית הולמת למתקפה מבית ומחוץ מולה ניצבת ירושלים כבירת העם היהודי. "מאיראן ועד ארדואן, מחמאס ועד חיזבאללה ושאר רודפיה של ישראל מקפידים להציב את ירושלים במוקד העימות עם ישראל וכבסיס לשאיפתם להכחדתה. גם הפורעים הערבים בערים המעורבות נשאו על דגלם את הקריאה "להגן על ירושלים" מהכיבוש הציוני. לאויב, כך מסתבר, ברורה מרכזיותה של ירושלים, ובמענה על מדינת ישראל להדגיש ולהעמיק בפיתוחה ובניינה וריבונותה של ירושלים.

באירוע ישתתפו ראשי מועצות אזוריות, ראשי תנועות נוער, מזרחנים, אנשי ציבור ורוח שיעסקו במשמעותה העמוקה של ירושלים למורשתו של העם היהודי, לשיבת ציון ולמאבק על דמותה ועתידה של מדינת ישראל. בין המברכים את באי הוועידה צפוי להיות זקן רבני הציונות הדתית, הרב חיים דרוקמן, והרב שמואל אליהו, רבה של העיר צפת, רבה של תנועת הריבונות, הרואים בפעילותה של תנועת הריבונות הגשמתו של היעד הרוחני והמעשי של עם ישראל בארץ ישראל.

להרשמה לכנס לחצו כאן

לוז כנס ריבונות
לוז כנס ריבונות צילום: ריבונות