מיקי זוהר
מיקי זוהר צילום: הדס פרוש, פלאש 90

יו"ר הקואליציה ח״כ מיקי זוהר תקף אחר הצהריים (רביעי) את יו"ר ימינה בנט ואת יו"ר תקווה חדשה סער בעקבות הפלת הצעת החוק "זכות העמידה" במליאת הכנסת.

"גם היום ימינה ותקווה חדשה בגדו בבוחרים שלהם כשהצביעו נגד חוק זכות העמידה".

"הצבעת חברי ימינה ותקווה חדשה נגד החוק להגבלת זכות העמידה היא בבחינת גט כריתות לימין ויריקה בפרצוף של מתיישבי יהודה ושומרון", אמר זוהר.

בנאומו בכנסת הסביר זוהר "הצעת החוק הזו הובאה במחשבה כי האידאולוגיה היא שקובעת, לא הכיסאולוגיה. הצעת החוק מבקשת להגביל את זכותן של עמותות שמאל לעתור בשם בעלי קרקעות אלמונים ביו"ש לבג"צ ולגרש יהודים מאדמתם.

"הזהרנו שהולכת לקום פה ממשלת שמאל רדיקלי, והנה הצעת חוק חשובה להתיישבות הולכת ליפול בעזרתם של ימינה ותקווה חדשה! לא תצליחו להעביר כלום, ממשלת השמאל תפגע בכל דבר ימני, זו הממשלה החדשה שלכם", דברי זוהר.

חבר הכנסת שלמה קרעי מהליכוד הגיב "מצעד הבושה! עוד לא הושבעו וכבר נהיו שמאל על מלא. חברי ימינה ותקווה חדשה מצביעים נגד הצעת החוק להגבלת זכות העמידה של ארגוני שמאל קיצוני בפני בג"ץ".

מפלגת הציונות הדתית הגיבה "בושה. שקד ואלקין הפילו עכשיו את החוק להגבלת זכות העמידה. על רקע חיוכיהם של יאיר גולן וחבריו, שקד וסער הצביעו עם השמאל הקיצוני והערבים והצליחו להפיל את החוק שהיה עוצר, פעם אחת ולתמיד, את גל העתירות המופרכות של ארגוני השמאל נגד ההתיישבות".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו