דב הלברטל
דב הלברטל ערוץ 7

בתקופה זו של רפיסות ושפלות יהודית וישראלית, בה מתנהלת מדיניותם של קובעי החלטות, כולנו בן גביר.

כולנו בן גביר, כי הוא היחיד שזוקף בימים אלה את הגו היהודי, הוא היחיד שמקרין גאוה לאומית. הוא עושה זאת לא רק בדיבורים, אלא במעשים. לשם כך, הוא מוכן אפילו לסכן את עצמו.

אני גר מול שייח ג'ראח. חוויתי את ההפגנות האלימות, וקריאות אטבח אל יהוד. המשטרה לא מנעה את התהלוכות. המשטרה בהנהלתו של המפכ"ל הנוכחי, רופסת ומפוחדת. לא יעילה ולא מתפקדת. עד שהגיע בן גביר. הוא הכריח את המשטרה להיות נוכחת. לא נכנע לשום לחצים.

בשעה שכל קובעי המדיניות, נכנעים לאיומי החמאס, ומונעים את מצעד הדגלים בבירתה של מדינת ישראל, היחיד העומד בפרץ, הוא בן גביר. במקום שמי שמאיים מהחמאס יסוכל מיד, הממשלה וכל גורמי האכיפה נכנעים להם. בן גביר מבין שמי שנכנע במצעד הדגלים, הוא יאלץ לספוג טילים בירושלים, ולהיות תחת איום מתמיד של החמאס.

את המפכ"ל, מזמן היה צריך לפטר. בגללו, בין השאר, נהרגו ברשלנות ארבעים וחמישה איש במירון. הוא לא הגיב לפרעות בערים המעורבות בשעה שעשו לינץ' ביהודים. הוא בא להגיד שיש סימטריה בין יהודים לערבים. הוא נכנע בצורה משפילה לאיומי חמאס והרשות הפלסטינית. הוא מכניס רוח נכאים למשטרה, למדינה ולקובעי המדיניות. רק בן גביר עומד מולו בפרץ.

ואת מי האשים המפכ"ל העלוב בפרעות? לא את המשטרה שהעלימה עין מסכנת חיים של יהודים, לא את המשטרה שהתחננו שתבוא להגן על חיי יהודים והיא לא באה, אלא את בן גביר.

האמת היא, שהפרעות פרצו באותו רגע שערבי סטר ליהודי ברכבת הקלה, והעביר את המחזה המשפיל הזה לעשרות אלפים בטקטוק. המשטרה היתה צריכה לתפוס אותו מיד, ולגרש אותו מהמדינה או להכניסו למאסר ממושך.

חבל שאותו ערבי לא נתקל בבן גביר ברכבת הקלה. בן גביר היה מטפל בו כפי שצריך. אז אולי לא היו מתפרצות הפרעות.

הממשלה החדשה שתקום, קיבלה כבר את הנרטיב הערבי. הם יסכימו להקמת מדינת טרור בשטחים. הם ייזמו פניה לבית הדין הבינלאומי בהאג. הם כבר מדברים על סימטריה בין יהודים וערבים, בגיבוי תקשורת שמאלנית רופסת ועוינת. כך תראה הקדנציה הזו. היחיד שניתן לתלות בו תקווה שיעמיד אותם במקומם, הוא בן גביר.

עוד תגיע השעה שבה קובעי המדיניות יחששו מבן גביר. מאומץ לבו. מהגאווה הלאומית שהוא מקרין. הם ישאלו לפני כל החלטה רופסת, מה תהיה תגובתו של בן גביר. כי בן גביר היחיד שמבין שלא יכול להיות דו קיום עם הערבים, כפי שהוכיחו זאת ערביי ישראל בפרעות הקולקטיביות בערים המעורבות.

זו הסיבה, שבנקודת שפל לאומית זו, שנראה שרק תרד מטה, ומביאה את הערבים להרים את ראשם, לפרוע ביהודים ולקבל את הנרטיב של החמאס, כולנו בן גביר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו