יאיר לוי
יאיר לויצילום: באדיבות המשפחה

הרב יאיר לוי היה אברך ישר דרך וירא אלוקים שהתגורר באופקים. ביום בהיר אחד חייו השתנו מקצה לקצה, הוא עמד בחדרו של הרופא שבישר לו על הגרוע מכל, המחלה הקשה התגלתה בצווארו.

הרופא הסביר כי מדובר במחלה חשוכת מרפא, אבל הוא כיהודי מאמין החליט שיעשה הכל כדי לשוב לעצמו, כולל כל הטיפולים הכי קשים שיש.

חייו השתנו בבת אחד, מבין כותלי הכולל הוא יצא לכותלי בית החולים, יסורים של ממש, יום רדף יום, והטיפולים לא נגמרו, היסורים החלישו אותו והכוחות אזלו, אבל הוא המשיך בעוז ובתעצומות לשקוד על התורה.

לסיוע למשפחה לחצו כאן

במשך שנתיים הוא התרוצץ בין כותלי בתי החולים, בין טיפול לטיפול, יסוריו היו קשים מנשוא, אבל הוא המשיך לגדל את ילדיו לתפארת, המשיך לחזקם באמונה ובביטחון בבורא עולם.

רעייתו נאלצה להפסיק את עבודתה כדי לעמוד לצד בעלה, וכך הפרנסה הופסקה כליל, לא היה להם מקור פרנסה להחזיק את הבית, לממן את הטיפולים.

יום רדף יום, ילדיו שהו לצדו מחזיקים בו בכל הכוח, לא רוצים שאבא יעזוב אותם בגיל כל כך צעיר. אבל אז קרה הגרוע מכל, הרב יאיר לוי חש שכוחותיו תמים, מצבו התדרדר ולאחר שעות ספורות הוא נפטר.

לעזרה למשפחה לחצו כאן

ילדיו ורעייתו ביכו את לכתו ימים ולילות, לא הצליחו לעכל שאבא היקר שרק אתמול היה שם לצדם בשיא פריחתו, איננו.

כעת, המשפחה חסרת אונים, אין להם מאומה, הבית עומד לקרוס. האלמנה מתחננת לעזרה, יש לה שבעה יתומים לגדל ולפרנס, אבל אין לה איך.

איך אפשר להישאר אדישים מול הדמעות של האלמנה והיתומים? חייבים לעזור להם, לא להשאיר אותם לבד בגלים הגבוהים. חייבים להצטרף כעת, לתרום ולסייע לעזרת המשפחה.

לסיוע לאלמנה וליתומי לחצו כאן