לא מפתיע: בלגיה הביסה את רוסיה

הנבחרת שכבשה הכי הרבה שערים במוקדמות היורו, המשיכה לכבוש בצרורות כשהביסה את רוסיה בקלילות ובהילוך שני בתוצאה 3:0

נרי וייס - ערוץ 7 , ג' בתמוז תשפ"א

לא מפתיע: בלגיה הביסה את רוסיה-ערוץ 7
לוקאקו. מקדיש את השער לאריקסן הדני
צילום: רויטרס

כמו בשלב המוקדמות, גם בטורניר היורו היוקרתי, אליפות אירופה בכדורגל, נבחרת בלגיה הוגרלה להיות יחד עם נבחרת רוסיה באותו הבית. כמו בשלב המוקדמות, גם הפעם הבלגים ניצחו את הרוסים כשהביסו אותם בחוץ בתוצאה 3:0.

לאצטדיון הביתי של הרוסים כמו גם לוותק שלהם בטורניר היוקרתי כשלהם זו ההופעה החמישית ברציפות בטורניר ואילו לבלגיה זו הופעה שניה ברציפות בסך הכל, לא היה שום משמעות ביחסי הכוחות ובפערים בין השתיים הערב על כר הדשא באצטדיון שבסנט פטרסבורג, שם בלגיה הביסה 1:4 את רוסיה ב-16 בנובמבר 2019.

כמו אז, גם הערב לוקאקו היה אחד מהכובשים, כאשר הערב הוא עשה זאת עם צמד שערים קלילים ביותר, כשאת הראשון שבהם הוא הקדיש לרפואתו של אריקסן הדני במחווה מרגשת במיוחד.

שתי הנבחרות, שנפגשו פעמיים בשלב הבתים של טורניר גמר ובשני המקרים זה היה במונדיאל ובלגיה ניצחה בשניהם, היו רחוקים מלהציג יכולת גבוהה, אך בעוד רוסיה לא תירגמה זאת לשערים, מהבלגים, הנבחרת שכבשה 40 שערים בעשר משחקי המוקדמות, זה לא מנע ניצחון מרשים.

בלגיה אמנם חסרה את כוכבה הגדול קווין דה בראונה הפצוע, אך נדמה כי גם בלעדיו ובטח איתו כשיחזור כנראה במשחק הבא של הנבחרת, היא יכולה ללכת עד הסוף.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il