לינוי אשרם. ארכיון
לינוי אשרם. ארכיוןצילום: FLASH90

27.850, 28.500 ו-28.600, אלו תוצאות היום של המתעמלת הישראלית לינוי אשרם בת ה-22 באליפות אירופה המתקיימת בבולגריה שזיכו אותה בשתי מדליות כסף ומדליית זהב אחת באליפות היוקרתית.

אחרי שאמש הגיעה רק למקום רביעי בקרב רב, התחילה היום אשרם את יום הגמרים שלה מוקדם יותר עם זכיה במדליית הכסף בתרגיל החישוק, במה שהיה הקדמה לרגע הגדול באמת.

היה זה בתרגיל האלות כשאשרם השיגה ציון של 28.500 במה שזיכה אותה במדליית הזהב היוקרתית באליפות אירופה, כשעוד קודם לכן הוסיפה עוד מדליית כסף עם ציון של 28.600 בתרגיל הכדור.

בתרגיל האחרון, תרגיל הסרט, אשרם סיימה כמו בקרב-רב, במקום הרביעי לאחר שהפילה את הסרט וסיימה עם ציון של 22.575 נקודות בלבד.

ובכל זאת, נדמה כי אשרם, הישראלית הראשונה שזכתה במדליה בתחרות הקרב רב באליפות העולם בעבר, תגיע למשחקים האולימפיים עם מומנטום חיובי מאוד בדרך למדליה אולימפית עבור ישראל.

גם נבחרת ההתעמלות הישראלית רשמה הישג אדיר עם זכיה היום במדליית זהב ומדליית ארד שנוספה גם היא אל מדליה בה זכו אמש, כאשר בקרב רב השיגו את מדליית הארד אתמול.

היום הנבחרת הישראלית רשמו הישג גדול כשהשיגו ציון של 46.150 נקודות בתרגיל המשולב והקדימו בכך את בולגריה, איטליה ורוסיה. כאמור, עוד לפני כן זכו הישראליות במדליית ארד בתרגיל הכדור, עם ציון של 46.150, לאחר שזכו אמש במדליית ארד בקרב-רב. יום אדיר של הספורט הישראלי.