הרב דרור אריה: תחזירו לנו את הממשלה

הממשלה הזו ואדריכלי הגניבה יזכרו לדראון עולם. גניבת דעת העם וגניבת הקולות לא תכובס באף מילים יפות.

הרב דרור אריה , ד' בתמוז תשפ"א

הרב דרור אריה: תחזירו לנו את הממשלה-ערוץ 7
הרב דרור אריה
צילום: יהודה חנימוב

על ממשלת המיעוט שנסמכה על הערבים שהקימה גולדה מאיר כתב הרב צבי יהודה זצ"ל: "חילול-השם, שאין כמוהו, לשם השם יתברך, בורא העולם וקורא דורותיו ומציב גבולותיו גבולות עמיו ועמו-חלקו, הוא הטראגי-קומדיה, של ביזוי עמנו ומדינתנו בהרכבת ממשלת מיעוט זו על מדינתנו. ו"אין מקיפין בחילול-השם". לרקבון אין תיקון ואין ריפוי ואין שכלול, בהצטרפות אליו חס ושלום, אלא בפסולו וביטולו היסודי והמוחלט, - ובהתחדשות בריאותית יסודית ושורשית". (הרצ"י, יז אדר התשל"ד).

ושלושה ימים אח"כ כתב: "..הטרגיקומדיה הנוראה של הרכבת ממשלה לא נורמלית, ללא צדק ודת, של מיעוט, על מדינתנו הנשגבה,עשתה את כולנו ללעג וקלס,והיא חילול ה' שאין כמוהו, חלול שם שמים וחלול שם כבוד עם ישראל למדינת ישראל. כל מי שיש לו איזה מגע ויחס לטרגיקומדיה מזעזעת זו יש לו דין מחלל השם, שאין לו כפרה ותיקון''.

בחריפות רבה התייחס הרצ"י זצ"ל להקמת ממשלת מיעוט, הוא ראה בה רקבון מוסרי נוראי, וחילול ה' ברמה הגבוהה ביותר, לא חילול ה' פרטי, של אדם כזה או אחר, אלא פגיעה בכבוד הלאומי, שהוא חילול ה' לעיני העמים, העולם כולו לועג.

זוהי ממשלת שינוי לרעה, שמובילה לרקבון. זו לא פעם ראשונה בהיסטוריה של ימינו, שגנבו את לב העם ואת השלטון. באמת טרגיקומדיה שמר בנט מקריא את תפילה לשלום המדינה, מירב מיכאלי כמעט שמה כיסוי ראש, ועבאס כיפה, הם מוכנים לעשות הכל כדי למחוק את הזהות היהודית.

הממשלה הזו ואדריכלי הגניבה יזכרו לדראון עולם. גניבת דעת העם וגניבת הקולות לא תכובס באף מילים יפות, גנבו לעם את הממשלה, הממשלה היא בשביל העם ולא להיפך, משהו יסודי במשוואה הקדושה הזו נרמס.

תחזירו לנו את הממשלה