ההזמנה לבר מצווה
ההזמנה לבר מצווה קופת העיר

הרב שלמה לוי נפטר לאחר שנות יסורים קשים כשהוא מותיר אחריו משפחה שלמה המסרבת להאמין לטרגדיה הנוראה. כעת, בנו הקטן עתיד לחגוג את הבר מצווה שלו אך אין למשפחה מאומה, לא כסף לכובע וחליפה, לא כסף לתפילין חדשות ושלא לדבר על כסף לסעודת מצווה. מצטרפים כעת ונענים לדמעותיו של החתן היתום

האסון הנוראי נחת עליהם במפתיע, אבא שהקדיש את כל חייו לבניו ולילדיו נפטר לאחר שנות ייסורים קשים כשהוא מותיר את היתומים להתמודד עם המציאות הקשה והנוראית.

הרב שלמה לוי ז''ל היה אברך משכמו ומעלה, במשך שנים הוא ניהל במסירות רבה את ישיבת 'אור החיים' בירושלים, הוא זכה אף לחביבות גדולה והיה יד ימינו של הרב ראובן אלבז שליט''א.

לפני ארבע שנים, חייו השתנו מקצה לקצה, זה התחיל בכאבים קטנים פה ושם, והוא עמד מול פניו חמורות הסבר של הרופא שהסביר לו כי הוא סובל מהמחלה הקשה. מאותו היום הוא החל להתרוצץ בין בתי חולים, בין רופאים שונים, הכאבים היו מנת חלקו, והוא סבל יסורים קשים, לא היה לו מנוחה.

מצבו הלך והידרדר, בשלב מסוים היה נראה כי הוא יצא מזה אך לאחר תקופה קצרה המחלה הקשה חזרה והתפרצה בגופו. ילדיו שהו לצדו כל הזמן, לא רצו להאמין שאבא היקר להם יכול לעזוב אותם ביום אחד, הם החזיקו בו חזק חזק, מפחדים מהגרוע מכל.

מצבו המשיך להידרדר עד שהוא השיב את נשמתו הטהורה ליוצרה. ילדיו זעקו זעקות שבר סרבו להאמין שאבא איננו, לא הצליחו לעכל שאבא היקר שרק אתמול היה לצדם עם חיוכו הנצחי ובשיא פריחתו לא ישוב יותר.

לסיוע למשפחה לחצו כאן

אחד עשר יתומים השאיר המנוח כשהקטן שבהם יחגוג הערב את הבר מצווה שלו. אין למשפחה מאומה, פשוט כלום, אביהם השאיר אחריו חובות עצומים וכעת המשפחה עומדת בחוסר אונים, חובות עצומים מוטלות על כתפיהם גורמות להם כמעט ולהישבר, כמעט להתמוטט.

אין להם אפילו פרוטה לבר מצווה, לא כובע וחליפה, לא כסף לתפילין חדשות, לא לדבר על סעודת מצווה לבני המשפחה ומתנות. הם משפחה שבורה, כספינה המטלטלת בלב ים, וכעת הם חייבים שנהיה שם לצדם, שנעזור להם לחגוג לבנם הקטן את הבר מצווה, כדי שגם הוא יוכל לשמוח כמו שאר חבריו. הצטרפו כעת.

לסיוע למשפחה לחצו כאן