יעקב אשר
יעקב אשר צילום: הלל מאיר/TPS

אופוזיציה לוחמנית: ח"כ יעקב אשר נשא את הנאום האופוזיציוני הראשון במליאת הכנסת ושרטט את קווי הפעולה של חברי הכנסת החרדים באופוזיציה.

"מטרתה העליונה של האופוזיציה הוא להפיל את הממשלה, לא סתם מתוך רצונות אישיים צרים, אלא מאחר ואנחנו חושבים, כפי שראינו בהסכמים הקואליציוניים, שדרכה של הממשלה הזו איננה נכונה ואיננה טובה, הרי שהתפקיד שלנו הוא להפיל אותה ולהקים בהקדם ממשלה טובה ואחרת", אמר.

"אבל", הבהיר אשר, "בזה לא תם התפקיד שלנו. לא באנו לכאן רק כדי להפיל את הממשלה, אנחנו צריכים להמשיך להיות כאן עבור האזרחים, לא רק בצעקות ובפיליבסטרים, אלא גם בעבודה סיזיפית מול משרדי ממשלה, בחקיקה, בתיקונים, בקבלת קהל, לשמוע את האנשים, לעזור להם, כל חבר כנסת יחד עם כל הצוות שלו, נמשיך להיות כאן בשביל האזרחים, בשביל הציבור שבחר בנו ובשביל הציבור שלא בחר בנו, נמשיך לעמוד לרשות כל אחד ואחד".

"בד בבד עם מלחמה אופוזיציונית קשה, מסורה, ישרה ואחראית, נמשיך לעבוד בכל נושא, בכל דבר, כי זה תפקידנו וזו שליחותינו ובסייעתא דשמיא גם נצליח", הוסיף אשר.

במהלך נאומו בירך את יו"ר הכנסת הנכנס ח"כ מיקי לוי וציין את שיתופי הפעולה עמו למען הציבור בשבתו כחבר בועדת הכספים עם יו"ר הוועדה היוצא ח"כ משה גפני.

"בטוח שתעשה את תפקידך בשום שכל כפי שעשית כמיקי לוי האיש, לא בהקשר לפלטפורמה פוליטית כזו או אחרת", אמר.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו