עכשיו תקיים
עכשיו תקייםצילום: עצמי

הפרויקט לניצחון ישראל השיק לפנות בוקר (שלישי) קמפיין משולב בשלטי חוצות וברשתות החברתיות, בדרישה ציבורית מראש הממשלה נפתלי בנט לממש את הבטחותיו והחזון שהציג באשר להנהגת חמאס בעזה, ולפעול לחיסולה.

שלטי החוצות אשר נתלו בין היתר בצמתים רחוב ויצמן פינת התדהר, וברחוב אחוזה פינת שברץ, מציגים ציטוט של ראש הממשלה בנט מנובמבר 2019 בו הוא קורא "לחסל את הנהגת החמאס בעזה".

ברשתות החברתיות מופץ סרטון המציג אמירות והבטחות נוספות של בנט מהשנים האחרונות, כדוגמת "כל התפיסה הביטחונית של מדינת ישראל ב-20 השנים האחרונות, היא תפיסה שלא מבינה שאנחנו נמצאים במזרח התיכון מול חמאס", "חמאס חייב להבין שהוא ישלם מחיר אימתני על כל פגיעה באזרחי ישראל", "אסור למדינת ישראל להיכנע לאיומי הפרוטקשן של חמאס", ו – "אני אטפל בחמאס".

הקמפיין מגיע שלושה שבועות לאחר קמפיין נוסף שהעלה הפרויקט לניצחון ישראל, מיד לאחר הפסקת האש מול החמאס, אז הציב שלטי חוצות ענקיים לאורך איילון בהם מופיע ציטוטו של רא"ל אביב כוכבי שהכריז "מהות צה"ל היא ניצחון", כשלצד אותו הציטוט מופיע דרישתו של עם ישראל להוביל להכרעה אמיתית מול החמאס, לא להסכים להפסקות אש, להוביל לפירוק ארגון הטרור מנשקו, שבירת רוחו של הארגון ורצונו לפעול לחיסול מדינת ישראל, והשבת הנעדרים ללא כל תנאי מוקדם".

גרג רומן, מנכ״ל פורום המזרח התיכון: "אנחנו מברכים את ראש הממשלה הנכנס נפתלי בנט, ויחד עם זאת רוצים להבהיר לו מה הנושא החשוב ביותר לטפל בו- השבת הביטחון לאזרחי מדינת ישראל, וחיסול החמאס. אלו דברים שהבטיח בנט לאורך השנים וכעת כראש ממשלה יש לו את המחויבות לאזרחי ישראל לעמוד בהבטחותיו ולהביא סוף סוף לשקט אמיתי שמגיע באמצעות הכרעת הסכסוך, ולא להמשיך לנהל אותו צורה כושלת כפי עשתה מדינת ישראל במשך יותר מדי שנים".

הפרויקט לניצחון ישראל הינו ארגון א-פוליטי המאגד משפחות שכולות, קציני בכירים בדימוס, תושבי דרום, מילואימניקים, נכי צה''ל ועוד, אשר פועל בשנים האחרונות להנחיל בציבור הישראלי ובקרב מקבלי ההחלטות את השינוי בתפיסת העולם בניהול הסכסוך עם הפלסטינים, ולהוביל להכרעה אשר תמנע את החזרה לעוד ועוד סבבי לחימה אשר פוגעים בביטחון המדינה ואזרחיה.