שלמה רוטנברג נסע למירון לקראת חתונתו ונהרג בתאונה

שלמה רוטנברג ז”ל בן ה-22 שאמור היה להתחתן ביום רביעי הבא נספה בתאונת דרכים קשה בכביש 90 בבקעת הירדן.

מיכל לוי , ה' בתמוז תשפ"א

שלמה רוטנברג נסע למירון לקראת חתונתו ונהרג בתאונה-ערוץ 7
זירת התאונה
צילום: דוברות כבאות והצלה לישראל | מחוז יו"ש

יממה לאחר התאונה הקשה על כביש 90 מתבררים ממדי הזוועה: ההרוג הוא שלמה רוטנברג ז”ל בן 22 שאמור היה להתחתן בשבוע הבא.

המנוח אמור היה להינשא ביום רביעי הבא באולמי ‘היכלי מלכות’ בבני ברק. אתמול, מספרים חבריו, הוא נסע למירון לקברו של רבי שמעון בר יוחאי כדי להעתיר בתפילה לקראת החתונה אך בדרך חזור הוא נקלע לתאונה הקשה.

תאונת הדרכים התרחשה בין משאית לרכב פרטי בכביש 90 בבקעת הירדן, סמוך לעוג'א אתחתא. חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של רוטנברג והעניקו טיפול רפואי לנהג המשאית שנפצע באורח קל.

ההרוג חולץ מהרכב על ידי לוחמי אש מתחנה אזורית שומרון. רשף יוסי דהרי מפקד המשמרת: "כשהגענו למקום האירוע נגלה לעינינו מחזה קשה של תאונת דרכים בין רכב פרטי למשאית כאשר הרכב הפרטי "'קרוע' מעצמת המכה ונהג הרכב נמצא במקומו במצב של 'איבוד צלם אנוש'.

''כוחות הרפואה קבעו מוות על נהג הרכב. לאחר מכן החלנו בפעולות חילוץ קשות ומורכבות באמצעות כלים הידראוליים על מנת לפעול לחילוצו של ההרוג בזהירות המרבית וברגישות לכבוד המת", תיאר דהרי.

פראמדיק מד"א רומן בלמן וחובש רפואת חירום במד"א דניאל מוסאי סיפרו: "ראינו שמדובר בתאונה קשה מאוד בין רכב פרטי ומשאית. הרכב היה מעוך לחלוטין ובתוכו נלכד גבר בשנות ה-30, ביצענו בו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא סימני חיים וקבענו את מותו במקום. נהג המשאית טופל במקום ופונה לבית החולים העמק כשמצבו קל".