חברה טובה לפינוי דירה - שי פינוי.
חברה טובה לפינוי דירה - שי פינוי. צילום: יח"צ

מבין כל השירותים כשמגדירים שירות של פינוי דירה מגדירים שירות שאתה בהחלט צריך והצורך שלך מצטרף בדרך זו או אחרת להמוני אנשים שכבר חוו את ההצלחה של השירות וכבר מרגישים הרבה יותר נוח בנכס שלהם שעד כה היה עמוס לעייפה בפריטים שרק ממבט עליהם מעוררים סלידה, מחנק ודחייה גם אם אתם מתכוונים למכור את הנכס לכל המרבה במחיר.

אז מה אתם עושים? האם אתם הולכים על הליך פינוי דירה הזה לבד או פונים לחברת פינוי שיודעת ויכולה לקצר עבורכם תהליכים ולהפוך את הפינוי הזה למשהו שבהחלט יכול לעזור לכם בחיים?

שי פינוי דירה, מפנים המקצועיים מציגים בפניכם כמה וכמה אפשרויות לפינוי דירה בשקיפות מלאה וכאן איגוד המפנים הישראלים מציג בפניכם את צוות שי פינוי דירה הצוות שיודע רק ממבט אחד או שניים מה אתם צריכים כדי לקדם את החיים שלכם צעד אחד קדימה.

מה ההגדרה של פינוי דירה מקצועי?

במדינת ישראל אין משהו שבאמת מגיע בחינם, אם מישהו פעם דיבר איתכם על חינם, חשבו מה באמת יכול לצאת מחינם ואיך לעיתים חינם עלול לעלות לכם יקר יותר ממה שנדמה לכם. אז זה אולי יעלה לכם קצת יותר אבל במעמד הזה אתם מקבלים חוזה מסודר, לוח זמנים ידוע מראש ומהבטחות שאפשר לקיים ולא מעלות תהייה או סימני שאלה.

מבין כל התרחישים הדבר הנעים פחות זה לסכם עם מפנה לגבי פעולות פינוי ואז לגלות כי העבודה לא הסתיימה. אצלנו בשי פינוי דירה מילה זו מילה ועל כך מושתת שירות של יותר מעשרים שנות עבודה.
העובדים של שי פינוי דירה מגיעים מצוידים בציוד מתאים, חליפות עבודה מוגנות והכי חשוב עם רצון ודחף לסמן וי על כל משימה ומשימה שסגרו אתכם במעמד חתימת החוזה.

חברת הפינוי המקצועית ביותר מעסיקה עובדים מסודרים שמגיעים עם תנאים, שכר וכל מה שנדרש כדי לספק את כל הצרכים לאותם אנשים שעושים ברוב המקרים עבודת קודש!

אז מה ההגדרה למפנה מקצועי? קודם ליבו, קודם יושר הדברים ואחר כך היכולת שלכם להגיע ולמצוא בדיוק מה שהבטיחו לכם, נכס חף מחפצים, רהיטים ,נקי ומאפשר מגורים מחודשים או מכירה בזכות פינוי שאחראי לא מעט להשבחת הנכס.

מומחי פינוי דירה – מה אנחנו יכולים לעשות עבורך?

מומחה פינוי דירה על פי ההגדרה הוא אדם שקנה לא מעט ידע במהלך חייו, הסיק את המסקנות ומביא את הפתרון הטוב ביותר והמבודל ביותר ביחס לכל השאר, האם זה קורה גם במציאות? רק אדם שיודע לעמוד מול כל מורכבות ויש לו תכונות מולדות של חקר, תשומת לב לפרטים הקטנים ובסופו של דבר זיכרון טוב יכול להיחשב למומחה שייתכן שאתם מחפשים את המילה שלו בכל הפינוי הזה.

מצאתם אדם שרכש מספיק ידע? אתם בהחלט בכיוון הנכון, ייתכן שעומד מולכם מומחה שצריך להוכיח לכם עד כמה הוא יכול לסייע לכם בהליך הזה מתחילתו ועד סופו.

איך מוצאים מומחה מתאים? הדבר הטוב ביותר אומר שאין על מראה עיניים וכאן זה מצריך מכם לקבוע פגישה מתי שנוח לכם. הפגישה לא מחייבת, להיפך היא "פותחת לכם את העיניים" ומאפשרת לכם להבין מי מבטיח לכם יותר מדי או פחות מדי הבטחות בכל התהליך הזה.

המפנה יסקור יחד אתכם את הנכס ומה שקורה מחוצה לו, כמו כן מחובתו לדבר אתכם על הכול, לציין הכול ולא לפסוח על שום דבר בדרך. המפנה יעשה את הכול כדי לאפשר לכם לבחור, להחליט מה טוב, מה טוב פחות, כמה מהתקציב משתלם לכם ואיך אתם רוצים לראות את הנכס כמה ימים אחרי – מומחה? זה מומחה וברוב הפעמים מומחים לא עובדים בחינם כי איכות זו יוקרה ועל יוקרה ברוב המקרים המציאות מעידה על שירות טוב יותר מתמיד.

איך מתנהל פינוי על ידי מומחה אמיתי בתחום?

ועכשיו, כשדיברנו על ההגדרה של מומחה אפשר לקחת את זה צעד קדימה ולהבין מה מצדיק את הטייטל של המומחיות שלו.

המומחה מגיע, סוקר, עושה את הפגישה הראשונית, מסכם הכול מראש, מדבר אתכם על העובדים, על התנאים של הפינוי, על המיון וכל מה שדורש הסכם וקביעת הדברים מראש. לאחר שהכול מובן, המפנים מגיעים בשעה נוחה שייתכן שהדיירים שמתגוררים מסביב כבר במקומות העבודה שלהם, לא תופסים שום חנייה ומייעדים את המעלית או חדר המדרגות לפינוי רק לאחר שקיבלו אישור מראש!

כאמור, הדיירים שגרים בסביבה מקבלים מידע על כך יום מראש באמצעות שילוט מתאים. המעלית ממוגנת ובתום הפינוי הכול חוזר למקומו נוכח העובדים שחוזרים ושוטפים ומשאירים כל שימוש בסביבת הפינוי נקי בדיוק כפי שהובטח.

בגדול, אף אחד לא ניזוק ממהלך הפינוי וכל הדברים נלקחים בחשבון הרבה לפני שהם יוצאים לפועל.
מיון החפצים, קיבוץ כל הדברים לשקיות אשפה גדולות ואטומות גם כדי לשמור על פרטיות הדייר וגם כדי לשמור ולבטל נזילה או דליפה.

חדר אחר חדר, ניקיון עם חומרים שהם גם סוגי חיטוי, שיפוץ קל ומשם פנייה לארגון הנכס כך שהרהיטים יעברו לתרומה, או שאם הם שבורים ייעודו ישירות אל אתר אשפה מורשה על פי חוק.

בשלב הזה הנכס נקי, הריהוט התקין נשאר בנכס ואילו כל מה שלא נמסר לתרומות לידי ארגוני צדקה בעלי שם והכרה עם הגוף המפנה.

דירה פנויה למגורים השכרה מכירה וכל מה שביניהם – זה מה שיכול לספק לכם פינוי דירה נכון!

בסיכומו של דבר, ייתכן שתתקלו בלא מעט אמירות על מומחיות כזו או אחרת ובגדול? מומחה כפי שהבנתם ידרוש מכם את התשלום אבל יספק לכם את הטוב ביותר בפינויים! רהיטים, בגדים ישנים, מוצרי חשמל וכל מה שאפשר תורמים, אבל מה עושים עם מה שאין לו שווי? האם אפשר לקנות אותו ולהמיר אותו בפינוי שמצריך העסקת פועלים שמגיעים במטרה אחת והיא לסייע לכם מכל הלב.

בגדול? מדינת ישראל של שנת 2021 אינה שונה משום מדינה אחרת בעולם שיודעת שיש דברים שצריך לשלם עבורם והם לא יכולים להינתן בחינם, חלק מהם זה גם פינוי דירה אמיתי שמביא לכם את כל האמת על אודות פינויים עם תוצאה איכותית.

מצאתם פינוי חינם? אולי כדאי לחשוב שוב, לקבוע פגישה ללא שום התחייבות מהצד שלכם ולהבין האם מה שקראתם אכן יכול להועיל לכם או לגרוע מהרצונות שלכם.

שי פינוי דירה, מגיע עד אליכם, מספק לכם תשובות לכל השאלות הפתוחות ויחד אתכם בונה תוכנית פינוי שלא תשאיר אתכם או את הקונים או השוכרים שלכם אדישים!

הצטרפו עוד היום להמוני לקוחות שמכירים ומעידים על פינוי מכל הלב, פינוי בשקיפות ,מפוקח, ובעיקר לא מבטיח מה שלא ניתן לקיים!

אחרי ככלות הכול מעל לכול הגדרה של מומחיות בכל תחומי החיים זו לא רק ידענות אלא שימוש הגון באמון שהאחרים נותנים בכם!