גודס. ממשיך בעיר היין
גודס. ממשיך בעיר היין צילום: פלאש 90

מכבי ראשון לציון מתחילה בהכנותיה לעונת המשחקים הקרובה, עונת 2021/2. ראשון המוחתמים לעונת המשחקים הקרובה הוא מאמן הכתומים מעיר היין בשנתיים וחצי האחרונים, שחקן העבר גיא גודס שלמעשה ימשיך במועדון לשנתיים הבאות.

אחרי שנתיים וחצי מוצלחות בהן הגיע עם ראשל"צ ל-4 גמרים, נקשר שמו של גודס כמועמד לחזור ולאמן את הפועל ירושלים איתה זכה בעבר בשני גביעים, אך לאחר שהמגעים לא הבשילו לכדי חתימה, החליט גודס להישאר במקום בו פרש ממשחק פעיל ואשר בו התחיל את קריירת האימון.

גודס, שחזר לראשון לציון לפני שנתיים וחצי כשהחליף את צביקה שרף בתפקיד המאמן, הוביל את הקבוצה לשתי הופעות בגמר הפיינל פור, הופעה נוספת בגמר גביע המדינה וקמפיין ביורוקאפ.

העונה, בצל נגיף הקורונה ומבצע 'שומר החומות' שגרם לשלושה מתוך ארבעת השחקנים הזרים שלה לעזוב את הארץ, חוותה הקבוצה עונה לא טובה בליגה כשהיא סיימה במקום התשיעי ומחוץ למשחקי הפלייאוף.

במעמד החתימה אמר גודס: "אני שמח מאוד להמשיך במכבי ראשון לציון לשנתיים נוספות. מכבי ראשון בשבילי זה לא עוד מועדון רגיל אלה בית חם ותומך עם אנרגיות חיוביות שרוצה ושואף תמיד להיות בטופ הכדורסל הישראלי. שמח שבשלוש השנים האחרונות הצלחנו להגיע ביחד ל-4 גמרים בזכות דרך נכונה ועבודה קשה. את זה נמשיך לעשות גם בשנתיים הקרובות, נבנה מחדש קבוצה מצליחה רעבה ואטרקטיבית עם שילוב של צעירים מבטיחים ושחקנים מנוסים", הבטיח המאמן המוערך.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו