מתוך ארץ נהדרת
מתוך ארץ נהדרת צילום מסך

פרשן חדשות 12 עמית סגל הגיב היום (שלישי) לחיקוי שנעשה לו אמש על ידי רועי בר נתן בתכנית הסאטירה "ארץ נהדרת", אשר עקץ אותו על מספר תחזיות לא מדויקות בחודשים האחרונים.

"ההתייחסות במערכון הייתה לזה שטעיתי בהערכה שלא תקום ממשלת השינוי והיא קמה בסוף וזה באמת שיעור בצניעות", אמר סגל בראיון לגלי צה"ל.

"יחד עם זאת יש מאבק אידאולוגי סמוי שמתנהל מטבע הדברים גם בערוץ 12. כי אם אנחנו מדברים על סיקור סאטירי, באמת להתבכיין על סאטירה זה אחד הדברים הכי פתטיים שיש אז אני מקבל את זה באהבה אני רק תוהה, איפה זה היה על עיתונאים משמאל", הוסיף.

סגל ציין כי ליוצרי התכנית ישנו סדר יום אידיאולוגי ברור, "מולי שגב שהוא איש מאוד מוכשר או דוד ליפשיץ הכותב הראשי הם אנשי שמאל רדיקאלי וזה זכותם הלגיטימית והם משתמשים בתכנית שלהם כדי במידה רבה להנחיל את סדר היום שלהם לא אני אומר את זה הם הרי התגאו שהם קילפו למשל את נפתלי בנט בימים שהוא לא היה ראש ממשלה".

בהמשך ציין סגל כי ההיטפלות דווקא לימין משעשעת אותו, "תראה, מולי שגב ודוד ליפשיץ המטרה שלהם בחיים חוץ מלהצחיק ולעשות רייטינג, היא לנסות ולהגחיך כל דבר ימני. למה זה משעשע אותי? כי שגב ואחרים דאגו להשמיע את ביקורתם במהלך שנים למה אני מביע את דעותיי בשידור".

"עכשיו אני חייב לומר שזה קצת מצחיק אותי מהטעם הפשוט שבארץ נהדרת מעולם לא נעשה מערכון על אף פוליטיקאי, עזוב עיתונאי, על אף פוליטיקאי משמאל שהגחיך למשל את האמונה בזה שמסירת שטחים למחבלים ונטילת נשק", הזכיר סגל.

עמית סגל פרסם סדרת ציוצים בטוויטר בהמשך לדבריו בגלי צה״ל: ״ועוד יסופר על המסרונים האובססיביים של בכירי ארץ נהדרת להנהלת ערוץ 12 בכל פעם שלמרבה הזוועה נשמע בחדשות קשת משהו ימני, רחמנא לצלן. העונש שלהם זה הצורך להחניף לבנט אחרי ששנים ניסו לרצוח את תדמיתו״.

״במשך 7 שנים (!), ראשי ארץ נהדרת לא מפסיקים לסמס לבכירי קשת בכל פעם שאני אומר משהו ימני על המסך . הם מעולם לא תקפו אנשי שמאל על האיוולת במסירת שטחים לטרוריסטים. אצלם, ראשי הימין הם נאצים, אבל הימין מסית. רחמים על אסי, שני, קיציס והאחרים שצריכים לשמש הפרזנטורים של התועמלנים האלה״.

עוד כתב סגל ״על הגזענות של ארץ נהדרת נגד המזרחיים עוד נדבר יום אחד. אבל בקצרה: עוד לא נולד המזרחי שייצא טוב בארץ נהדרת. זה המעוז האחרון של האשכנזיות. לתדהמתם, איננו מפגרים. כולם רואים לכם״.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו