שם השם על מדי בית"ר ירושלים?

חברת shincoin שהאות ש' בעברית מתנוססת בלוגו ובסמל שלה כמייצגת את שמו של הקב"ה, חתמה על הסכם חסות עם מועדון הכדורגל מהבירה

נרי וייס - ערוץ 7 , ז' בתמוז תשפ"א

שם השם על מדי בית"ר ירושלים?-ערוץ 7
אוחנה וחוגג עם ראשי החברה
צילום: דוברות בית"ר ירושלים

על פי הזוהר והקבלה, האות ש' מייצגת את שמו של הקב"ה, וכעת זו תופיע על המדים של קבוצת הכדורגל מהבירה, בית"ר ירושלים.

כחלק מהסכם חסות חדש שחתמה הקבוצה מהבירה עם חברת shincoin, חברה שעוסקת בפרוייקט מטבעות הקריפטו והמשקיע הגדול שלה הוא איש הנדל"ן והיזם יואן אסולין שמקורב מאוד לדת ונחשב לאדם מאמין, יתנוסס לוגו החברה שבמרכזו האות ש' בעברית, על מדי בית"ר ירושלים.

כחלק מהסכם החסות שעומד על תמיכה ב-350 אלף דולרים, יתנוסס לוגו החברה על חולצות המשחק של הקבוצה הבוגרת מהבירה, מדי קבוצות הנוער וכן קבוצת הנשים של המועדון.

החברה הבינלאומית עוסקת בפרויקט מטבע קריפטו אנגלי ראשון מסוגו, שבעזרתו ניתן לרכוש דברים מעולם היוקרה כגון תכשיטים, שעונים יקרים, בתים, מכוניות, ביגוד ועוד, כאשר החברה עוסקת גם ב-NFT, טכנולוגיה של ארט מיוחדת במינה.

אסולין, המשקיע המרכזי של החברה, משתמש בעסקיו באות ש', כאשר הוא היחיד שהוסיף לעולם מטבעות הקריפטו את האות ש' בעברית בלוגו ובסמל החברה, בין היתר בשל חשיבותה כשזו מייצגת את שמו של הקב"ה ודברים משמעותיים בחייו של אסולין.

בעלי בית"ר ירושלים, משה חוגג, אמר לאחר החתימה: "אנחנו שמחים מאוד שחברת shincoin החליטה להיות שותפה לדרך שלנו בעונה הקרובה. מדובר בחברה מבוססת ומוערכת מאוד בשוק ואנו שמחים שהיא חלק ממשפחת בית"ר ירושלים".

יואן אסולין, בעלי החברה, הוסיף: "בית"ר ירושלים מייצגת מבחינתי את הקשר לעם היהודי ולעיר ירושלים, החשובה ביותר בעולם. מהרגע הראשון ראינו את הפוטנציאל הגדול במועדון הענק הזה, ואין ספק שהחיבור הזה לעולם הספורט יגרום לאוהדים לראות גם אפשרויות חדשות בתחום ולהבין עוד יותר את האפשרויות שקיימות עבורם. אנחנו שמחים להצטרף כנותני חסות ומאחלים לקבוצה בהצלחה בעונה הקרובה".

שגריר החברה בארץ, אבי קורן, סיפר לאחר החתימה כי היו הצעות נוספות של קבוצות אחרות לקבל את התמיכה הכלכלית, אך הבחירה בבית"ר הייתה קלה וטבעית יותר מכולן: "אני אוהד בית"ר מילדות, תמיד הייתי מחובר ומקורב למועדון".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il