מבצעי חודש הספר במכון הר ברכה
מבצעי חודש הספר במכון הר ברכה צילום: יח"צ

מכון הר ברכה, מהמצליחים שבין המו"לים התורניים בישראל, מסתערים על שבוע הספר. סדרות הספרים השונות של המכון כמו גם חיבורים חדשים ומרתקים מוצעים למכירה בשלל מבצעים המותאמים במיוחד לפסטיבל הספרים הוותיק בישראל.

"ספינת הדגל" של המכון היא כמובן סדרת "פניני הלכה" של הרב אליעזר מלמד. הסדרה, שמעבירה את מסורת הפסיקה ההלכתית ברוח ארצישראלית, בצורה מבוארת, נגישה ובדגש על סוגיות אקטואליות שהתחדשו בעת האחרונה, כבר תפסה את מקומה כחלק כמעט קבוע על מדפי ספרי הקודש בכל סלון ובית כנסת.

כעת נוסף לה כרך חדש - "טהרת המשפחה", בו מבאר הרב שלל סוגיות הנוגעות להלכות נידה, הכנות לחתונה, דיני מעוברת ויולדת, מקוואות וכו'. בדומה לשאר ספרי הסדרה, גם כאן מבוארות כל ההלכות מהיסודות עד להלכה למעשה.

למבצעי חודש הספר במכון הר ברכה לחצו כאן

בנוסף לטהרת המשפחה, כרך רלוונטי נוסף לתקופה זו ממש הוא "שביעית ויובל" לקראת שנת השמיטה הבאה עלינו לטובה - הלכות, מנהגים, התאמות מודרניות ועוד ועוד.

הצלחת הסדרה הובילה גם להרחבת סדרה נפרדת, חדשה מקורית במיוחד: "פניני הלכה לילדים", שערך ואייר הרב יאיר ביטון, בה משולבות הלכות מתוך פניני הלכה ומעובדות לילדים בשפה ברורה בתוספת סיפורים ואיורי קומיקס, מה שלמעשה יוצר ספר לימוד הורים-וילדים מושלם. סדרת ספרי הורים וילדים מרתקת נוספת היא "בדרכה של תורה" של הרב יאיר וייץ, חוקר תורני בתחום המקרא וההלכה אשר פיתח מומחיות להעברת פסוקי התורה לילדים.

ספרים נוספים אותם ניתן למצוא במבצע: ספר "המסורת היהודית" של הרב מלמד, בו עונה הרב על שאלות הנוגעות למשמעות העמוקה של ההלכה היהודית, בהקשרים היסטוריים ופנימיים לאורך הדורות; ספר "נתיבי אמונה", ובו סודרו דבריו של הרב זלמן ברוך מלמד, לראשונה, על פי נושאים בכדי להציג ללומד משנה סדורה ומקיפה בסוגיות היסודיות ביותר בעבודת ה’ הכללית והפרטית. זהו ספר חובה לכל אדם מאמין, ההולך בדרך תורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל.

במסגרת שבוע הספר יתקיים מבצע 4 ספרים ב-100 ש"ח על ספרי המכון, בנוסף למבצעים מיוחדים על הסדרות השונות.

למבצעי חודש הספר במכון הר ברכה לחצו כאן

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו