היהודי שהותקף
היהודי שהותקף צילום: באדיבות המצלם

ערבים תקפו הערב (חמישי) גבר חרדי בשער שכן בירושלים, יידו לעברו אבנים וירקות עד שנפצע. הוא הצליח להימלט מהם ולהגיע לשוטרים בצומת הקרוב, ולאחר מכן פונה לבית החולים.

לפי תיאור הפצוע, התקיפה התרחשה מעט לפני השעה שמונה בערב: "היו הפרות סדר מחוץ לשער שכם, כולל מכת"זית. השוטר אמר לי שאין בעיה לעבור, אז עליתי דרך המדרגות של שער שכם". כשחצה את הרחוב החלו התוקפים ליידות לעברו אבנים וירקות.

"מהצד השני התחילו לזרוק עלי תפוחי אדמה, פגע לי בעגלה, עלי. היה איש אחד גדול שרץ אחרי, כנראה שנתן לי בעיטה או מכה בגב וגרם לי להפיל את העגלה. המשכתי ללכת, הרגשתי אבן או בקבוק בלחי השמאלית, בצד של החניון שלהם. היתה קבוצה של ערבים שרצו אחרי, כמו ההוא".

אולם התקיפה לא נגמרה: "אחרי זה זרקו עלי אבן שפגעה בצד שמאל שלי, וזה הפיל לי את הכובע, הכיפה, המשקפיים. אבל לא התכופפתי להרים כדי לא להיפגע מעוד אחד. המשכתי עד לצומת, כי ראיתי שיש שם צ'קלקה של משטרה, אפילו שהייתי בלי משקפיים. הגעתי לשוטר וביקשתי לטפל באירוע, שהותקפתי. השוטר ניסה לעזור לי, ואחרי זה באו אחרים מביטחון הרכבת הקלה ועוד. רק אחרי זה באו מד"א וטיפלו בי, והביאו אותי לבית החולים". עורך דינו מארגון חוננו מסייע לו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו