סגלוביץ', רביבו ובר לב
סגלוביץ', רביבו ובר לב צילום: דוברות

השר לביטחון פנים ח״כ עמר בר-לב וסגנו ח״כ יואב סגלוביץ' הגיעו היום (חמישי) לפגישה בעיר לוד עם ראש העיר יאיר רביבו במסגרת סיור ראשון ברשות מקומית.

במסגרת המפגש הציג ראש העיר את תכניתו ״לוד תחילה״ להגברת המשילות ולחיזוק הביטחון האישי בעיר לוד.

לצד הפרקים החברתיים והכלכליים בתכנית ״לוד תחילה״ הוצג פרק חיזוק הביטחון האישי, הכולל האצת הקמת תחנת משטרה חדשה בעיר, תגבור משמעותי של כח אדם, הרחבת מערך האכיפה והקמת מוקד מצלמות בפריסה עירונית, הקמת תאגיד אבטחה עירוני ועוד.

השר לבטחון פנים בר לב: ״בחרתי להגיע קודם כל לעיר לוד, גם בשל דחיפות הנושא אך בעיקר כדי להעביר מסר. המשרד בראשותי לא מתכוון להתעלם מאחד הנושאים הבולטים בישראל- לחזק את הביטחון ולצמצם אלימות בערים מעורבות ובמגזר הערבי. נפעל למען ביטחונם האישי של כל האזרחים, יהודים וערבים כאחד״.

ראש עיריית לוד יאיר רביבו: ״העיר לוד היא מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית. עברנו אירועים קשים בחודש החולף אך פנינו לעתיד- להמשיך את התהליך של הפיכת העיר למרכז מגורים, תעסוקה ותחבורה ראשי בלב ישראל. תכנית ׳לוד תחילה׳ היא כלי לחיזוק המשילות והביטחון האישי של תושבי לוד והצלחת התכנית תשוכפל לערים נוספות. אני מודה בשם תושבי העיר לכבוד השר עמר בר-לב ולסגן השר יואב סגלוביץ על הקשב ועל הרצון שלהם לפעול כבר בקרוב למען העיר״.