שלטי עבודה עברית
שלטי עבודה עברית צילום: יחצ

שלטי חוצות נתלו בימים האחרונים לאורך ציר 60 תחת הכיתוב "עבודה עברית – אהבת ישראל" ובהם קריאה לציבור לבחור דווקא בעבודה עברית.

מי שעומדת מאחורי השלטים היא תנועת 'דרך חיים' שחברה למוקד עבודה עברית במטרה להגביר את המודעות בקרב הציבור הרחב לחשיבות הרבה שיש ברכישת שירותים מיהודים.

מדובר בחלק מתוך קמפיין של תנועת 'דרך חיים' שנמשך בשנה האחרונה במטרה לעודד עבודה עברית ומתוך כך להוסיף אהבת ישראל בעם. במסגרת הקמפיין הפיצו בתנועה חומרי הסברה בנושא, והדביקו מעל אלף סטיקרים על רכבים המעודדים עבודה עברית.

בתנועה מסבירים כי הרצון שלהם הוא לעודד בצורה חיובית את הציבור הרחב להשתמש בשירותיהם של יהודים אחרים ובצורה זאת שכל אחד דואג לפרנס את חברו, יהיה ניתן להגביר את הערבות ההדדית בעם ישראל.

כמו כן, בתנועת 'דרך חיים' מבקשים להדגיש שכל עם ישראל הוא עם אחד ואת החיבור בין חלקי העם יש לעשות בכך שמפרנסים אחד את השני במיוחד אחרי התקופה הקשה שגרמה לעסקים רבים לקריסה.

במוקד עבודת עברית מברכים על החיבור עם תנועת דרך חיים ואומרים: "דווקא בתקופה בה השלטון מתנהג בניכור כלפי העם שלו ובוחר להכיל את האויב, חשוב מאוד להגיד בצורה ברורה מהי אהבת ישראל אמיתית ושאנו בוחרים לפרנס את אחינו.

״הבחירה בלפרנס את אחים שלנו היא אחת הדרכים המשמעותיות להגיד בצורה ברורה: אני אוהב את אחים שלי ואכפת לי מהם, חשוב לי להתחבר איתם ועל ידי כך לדחוף ולהגביר את הזהות וההזדהות עם היהודים בכל מעגלי החיים והשלטון".