אהוד אולמרט וינון מגל בעימות בשידור חי: "עבריין מין" "שקרן"

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט התקשר להגיב לטענה של ינון מגל כי הוא עזב את בית ראש הממשלה אחרי שבועות ארוכים ומהר מאוד השיחה התדרדרה לעימות חריף, בסופה ניתק אולמרט את השיחה

רפאל לוי , י' בתמוז תשפ"א

אהוד אולמרט וינון מגל בעימות בשידור חי: "עבריין מין" "שקרן"-ערוץ 7
אהוד אולמרט וינון מגל
פלאש 90, יוסי זליגר פלאש 90

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט התקשר הבוקר (ראשון) לתוכנית של בן כספית וינון מגל למחות על הטענה של ינון מגל לפיה הוא עזב בית ראש הממשלה בבלפור רק כעבור 23 ימים.

אולמרט טען כי מדובר בשקר וכי הוא עזב את בלפור אחרי פחות משבוע מהשבעת הממשלה, אך השיחה הפכה לעימות בין השניים שהטיחו אחד בשני כינויי גנאי.

"שלומי בסדר ושלומו של ינון לא בסדר. הגיע הזמן שהדובר של משפחת נתניהו יופיע במדים של המשפחה ויפסיק ללכלך ולזרוע שקרים ורמאויות. כשסיימתי את תפקידי כראש ממשלה, במהלך של פחות משבוע פיניתי את בית ראש הממשלה בבלפור, לא עניין אותי להיות שם יום אחד מיותר, זה לא היה חשוב לי ועברתי לבית החדש".

"כל הפרסומים האחרים הם דברי ניבזות והונאה וכשעושה את זה ינון מגל יש לזה חומרה יתרה כי הוא בערך פעם בשבוע מפיץ שקרים מתוך איזו שהיא תשוקה שלא ניתנת לשליטה להגן על השקרן והנוכל שאי אפשר לומר יותר, אני מקווה בעתיד בעתיד הקרוב, שהוא הנוכל מבלפור", אמר אולמרט.

מגל לא נשאר חייב והזכיר ברמז עבה את עברו הפלילי של אולמרט, "בינתיים מי שהורשע בנוכלות בבית משפט זה לא נתניהו".

אולמרט: "סלח לי אדוני, אני עכשיו לא מתווכח איתך"

מגל: "אתה ישבת בכלא על עבירות של שוחד"

אולמרט: "תקשיב, אתה נותן לו יד להפצת שקרים, אתה מפיץ שקרים אתה לא עיתונאי, אתה לא מתקרב להיות עיתונאי, ואני לא רוצה להגיד לך במה אתה הואשמת וממה אתה סולקת, אז שב בשקט"

מגל: "אני לא הורשעתי בניגוד אליך, אדוני. אני לא הורשעתי בבית משפט ולא ישבתי בכלא. אתה עבריין מורשע, אז אולי קצת צניעות. אולי פעם אחת תהיה קצת צניעות. ישבת בכלא תעשה חשבון נפש על העבירות שעשית, אתה איש מושחת שישב בכלא על עבריינות, אז קצת כשאתה אומר על אחרים מושחת, טיפה צניעות. בלי רמזים ובלי עניינים. אתה עבריין וישבת על מדים בכלא".

אולמרט: "אתה עבריין מין. אל תטיף לי מוסר"

מגל: "אני יכול לתבוע אותך על זה. אתה פשוט שקרן. אתה פשוט קשקשן. אתה פשוט אידיוט. זה מה שאפשר להגיד עליך".

כספית ניסה להרגיע את השניים והציע להם להתנצל זה בפני זה.

אולמרט: "אני אשמח מאוד להיפגש איתך בבית משפט"

מגל: "לא רוצה להיפגש איתך בכלל. אתה בן אדם אובססיבי שהקנאה שלך לנתניהו העבירה אותך על דעתך. למרות שהורשעת בבית משפט לא עשית שום חשבון נפש. לא בדקת במה טעית. לא בדקת את עצמך וכל היום אתה מלכלכך ומטנף במקום לשבת בבית ולעשות חשבון נפש ולהיות קצת בשקט".

אולמרט: "היחידי שמטנף מלכלכך ועושה את זה בשירותה של משפחה אומללה, של ראש ממשלה שסולק מתפקידו זה אתה. אתה לא עיתונאי אתה לא מתקרב להיות עיתונאי אתה אדם גס רוח שטחי חלול וחצוף, ואני לא התכוונתי לא לדבר איתך ולא החליף איתך שום מילה משום שאתה אינך ראוי לזה"

כששאל מגל את אולמרט אם כך מדוע הוא התקשר ניתק אולמרט את השיחה.