אורות ישראל
אורות ישראל צילום: יח"צ

מכללת "אורות ישראל" – הקמפוס התורני לגברים ברחובות, מתכוננת לשנת הלימודים תשפ"ב.

במסגרת ההכנות לשנת הלימודים הבאה, התחדשה המכללה בחוג חדש של הוראת מדעי הטבע, המצטרף למגוון החוגים וההתמחויות המוצעים לסטודנטים. "ברוך ה' יש התעצמות בחומר וברוח, ועוד היד נטויה לקדם, לרענן, ולהתחדש בהתאם לדרישות הזמן והמקום", אומרים במכללה.

המכללה התורנית לחינוך, שזכתה בשנה האחרונה במקום הראשון בסקר שביעות הרצון של התאחדות הסטודנטים מציעה מגוון רחב של חוגים המאוגדים תחת תכנית "בני ישיבות".

תכנית זו, מאפשרת לתלמידי ישיבות ובוגריהן להשלים תואר ראשון ותעודת הוראה – במטרה להכשיר מורים ור"מים ברמה מקצועית גבוהה, מתוך תחושת שליחות ואחריות לעתיד העם היהודי, ומתוך היכרות עם החומרים המעודכנים ביותר בתחומי המחקר ודרכי ההוראה.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

ללמוד הוראה ולהמשיך ללמוד בישיבה מכללת אורות ישראל

כדי לא לפגוע בלימודי הישיבה של התלמידים, הלימודים במכללה מתפרשים על פני 4 שנים – בימי שישי במהלך כל השנה, בימים מרוכזים בחופשות בין הזמנים ובאמצעות קורסים מתוקשבים בלמידה מרחוק.

בין החוגים הנלמדים במכללה יכולים הסטודנטים לבחור בין הוראת מקצועות ריאליים, הוראת מקצועות קודש, חינוך מיוחד ועוד, כך שכל סטודנט יכול לבחור את המסלול ואת ההתמחות הקרובים לליבו.

בשנה הקרובה ייפתח חוג חדש להוראת מדעי הטבע, הכשרה הכוללת לימודים עיוניים, מחקריים ויישומיים של מקצועות המדעים: ביולוגיה, פיזיקה וכימיה, ניסויי מעבדה ועיסוק בנושאים מגוונים של תורה ומדע, ומתוכנן אף שיתוף פעולה עם מכון ויצמן למדע.

בנוסף ללימודי תואר ראשון בחינוך, המכללה מקיימת לימודים גם לתואר שני בשלושה תחומים: מקרא וספרות חכמים, ייעוץ חינוכי וניהול וארגון מערכות חינוך. כמו כן, מתקיימים במקום סדנאות סטאז' והשתלמויות שונות.

לפרטים והרשמה לחצו כאן