יולי אדלשטיין
יולי אדלשטיין צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

שר הבריאות לשעבר ח"כ יולי אדלשטיין מותח ביקורת חריפה על ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו ומודיע כי בכוונתו לפעול במרץ כדי להחליף את נתניהו בראשות הליכוד.

על פי הדיווח בכאן 11, אדלשטיין אמר בשיחות עם תומכיו: "הפרסום על כוונתי להתמודד עשה רק טוב, הייתי בטוח שאותקף אבל הופתעתי לגלות שאיפה שאני לא הולך, אומרים שהגיע הזמן להחליף את נתניהו. לא רוצה למרוח את זה הרבה, אני לא מתכוון להיות שני ברשימה - אני מתכוון לנצח.

"יתכן שהממשלה הזאת לא תחזיק הרבה זמן מעמד, אם היא תתחיל לקרטע יהיה קשה להתמודד מולו (נתניהו). הוא עשה את כל הטעויות האפשריות''.

אלדטשיין תהה, "למה הוא הסכים לתת לגדעון לבנט לגנץ ולכולם את ראשות הממשלה ורק לא לתת לאף אחד מהליכוד? למה הליכוד צריך להפסיד שלטון? עוד שבוע שבועיים אנשים ידליקו טלוויזיה וישימו לב שהוא (נתניהו) לא ראש ממשלה אז האסימון יתחיל ליפול ואז יגידו לו את האמת בפנים''.

כזכור, ראש הממשלה נפתלי בנט וראש האופוזיציה בנימין נתניהו סיכמו כי בני משפחת נתניהו יסיימו את שהותם במעון הרשמי ברחוב בלפור עד ה-10 ביולי. ב-11 ביולי יתחיל להשתמש בו ראש הממשלה בנט. עד לעזיבת נתניהו את המעון הוא לא יוכל לקיים בו פגישות רשמיות.

בימים הקרובים יונח על שולחן הכנסת תיקון לחוק יסוד: הממשלה שלפיו ראש הממשלה היוצא יפנה את המעון הרשמי מוקדם ככל הניתן ולא יאוחר מ-14 יום ממועד השבעת הממשלה החדשה.

משפחת נתניהו תעבור להתגורר בביתה הפרטי בקיסריה. המשפחה תשהה שם מספר חודשים עד להשלמת עבודות הביטחון בדירת נתניהו ברחוב עזה בירושלים. שם תתגורר המשפחה בשנים הקרובות.

נציין כי למשפחת נתניהו יש בית נוסף ברחוב הפורצים בירושלים שהיה שייך לאביו של ראש הממשלה לשעבר, פרופ' בנציון נתניהו.

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו