בחמישי: הכנס לציון שנה להקמת פרויקט 252

מאות רווקים ורווקות חוו את פריצת הדרך הזוגית שלהם במסגרת הפרויקט בשנה החולפת. מתוכם, עשרות זוגות כבר התחתנו. ביום חמישי הקרוב, יחגוג הפרויקט שנה עם כנס ייחודי עם מיטב המרצים

ערוץ 7 , י"א בתמוז תשפ"א

בחמישי: הכנס לציון שנה להקמת פרויקט 252-ערוץ 7
סוף סוף נפגשים
ערוץ 7

לפני שנה הוציאו לדרך גבי דניאל וצוריאל גביזון את המיזם השאפתני, בו לקחו את אחד הנושאים המורכבים והכאובים במגזר הדתי, והפכו אותו למכונת הצלחה בתחום: הדרכת רווקים ורווקות בדרכם למציאת בן/ת זוג ולעריכת חתונה.

"האמת היא, שהקמת הפרויקט יצאה לפועל על רקע הסיפור האישי שלי, מתוך תקווה שכמה ויותר רווקים ורווקות יעברו דרך פשוטה וקלה יותר בדרכם לזוגיות", מספר גביזון. "ואני חושב שכעבור שנה אפשר לומר בצורה מאוד ברורה שהמטרה אכן מושגת: מאות ואלפי מחפשי זוגיות רואים בפרויקט פלטפורמה ראויה ואיכותית ללימוד ומציאת זוגיות".

דמיינת שתוך שנה אחת הפרויקט יקצור הצלחות כה משמעותיות כשעשרות זוגות כבר נישאו במסגרת התכנית?

"חשבתי שזה יצליח, אבל לא האמנתי עד כדי כך. פרויקט 252 צובר תאוצה ופופולריות בקרב המגזר הדתי, ומביא לבמה אחת את מיטב המרצים והמאמנים בתחום ההדרכה לזוגיות. הסיפוק האישי שלי הוא, ההודעות שאני מקבל כמעט מידי יום, מרווקים ורווקות חברי הפרויקט בהם הם מספרים על הדרך שהם עושים במסגרת הפרויקט,ועל הערך האדיר שאנחנו נותנים להם, וכמובן מעל הכל - הבשורות המשמחות שאני מקבל עם הקמת בתים חדשים בעם ישראל."

אנחנו יודעים שהרבה מחפשי זוגיות קוראים את הכתבה הזו. מה תוכל לספר להם על התוכניות הבאות במסגרת הפרויקט?

וואו, יש המון דברים חדשים והפתעות בדרך… לא על הכל אפשר להרחיב כרגע, וחלק מהדברים נמצאים בשלב הפיתוח, אבל כן אוכל לומר שאנו עובדים כל העת על דברים ותכנים חדשים. רק לאחרונה יצאנו עם המיזם של 'איזור ההיכרויות ב-252' ואנחנו משפרים אותו כל העת. בנוסף מתוכננים עוד מפגשים פרונטליים ייחודיים, שאנו נפרט עליהם בהמשך".

"בנוסף, אני חושב שבזכות הפרויקט, קיימת כיום מודעות הולכת וגוברת בדבר הצורך ללמוד זוגיות", מציין צוריאל, "ישנה הבנה בקרב הרווקים והרווקות, שזוגיות היא דבר חשוב ומשמעותי, ומצריכה רכישת ידע לכל הפחות כמו כל מקצוע אחר. אם נרד קצת למספרים, אנחנו מדברים על מעל 13,800 רווקים ורווקות השתתפו בפעילויות השונות במהלך השנה החולפת, התקיימו מעל 72 חתונות של חברי הפרויקט, העמדנו מעל 22 מאמנים לשאלות והתייעצויות למנויי התכנית, ובנוסף לתרגולים וההדרכות השבועיות, קיימנו כעשרה כנסים וירטואליים איכותיים שנפתחו לקהל הרחב. אנו שמחים שיש התעניינות וביקוש ללמידת זוגיות, ואנו כמובן נמשיך לענות על הצורך הזה, ולתת את מיטב התכנים וההדרכות לציבור מבקשי הזוגיות."

לרגל יום-ההולדת לפרויקט 252, ייערך כנס זום מקצועי עם מיטב המרצים ביום חמישי י"ד תמוז בשעה 18:00. הכניסה לערב פתוחה לציבור בהרשמה מראש מכאן.