אסי צובל
אסי צובל צילום: פרטי

הדרכים של אסי צובל וערוץ מאיר לילדים נפרדות. את צובל אפשר להגדיר הפנים של ערוץ מאיר לילדים.

הוא הופיע על המסך מימיו הראשונים של הערוץ, כיהן כעורך התוכן הראשי, יצר פלטפורמות עבור הערוץ והיה נשמתה של מהפכת תרבות התוכן התורני לילדים שנקראת 'ערוץ מאיר לילדים'.

"אני הייתי ממקימיו של ערוץ מאיר", הוא אמר בשיחה עם ערוץ 7. "זה מפעל חיי לחלוטין. התחושות קשות ביותר. הקמתי את המקום הזה בעשר אצבעותיי, הפנים שלי הם ערוץ מאיר לילדים".

"אני לא הבן אדם שרק יצר לאנשים את התוכן הזה, אני לימדתי אותם מה לצרוך. מה היה לפני כן? היה את הגן של דודו. לא היה ערוץ שמוביל תכנים ברמה כזאת לילדים, איכותיים, יום אחרי יום בלי הפסקה 15 שנה. יצרנו לילדים תרבות אלטרנטיבית, משהו שיהיה יותר מחובר לעולם ערכי ותורני שאנחנו מאמינים בו".

בפוסט שכתב בחשבון הפייסבוק שלו סיפר: "החל מהחודש אינני עובד בערוץ מאיר לילדים. הערוץ שהקמתי יחד עם חברי היקרים והמוכשרים ממש ב-10 אצבעות שינה כיוון, שינה ניהול ואנחנו פנינו איש איש לדרכו".

"אני שמח וגאה על 15 השנים בהם הקמתי, חשבתי, כתבתי, שיחקתי, ביימתי את ההפקות של הערוץ. לפני שהגעתי לא היה בכלל ערוץ לילדים. 15 שנים שבהם עבדתי, יחד עם חברי באולפן, אך גם במרתפים תחת השמש היוקדת - או בשלג המטורף שהיה בירושלים לפני 7 שנים. לא חזרנו הביתה רק כדי לא לבטל יום צילום ולגרום נזק כספי", הוסיף.

"עבדנו גם כשלא שילמו לנו משכורת. עבדנו גם כשחרב פיטורין וסגירה עמדה מעל צווארנו. עבדנו ויצרנו את אחד מערוצי התוכן הטובים, הערכיים, המעניינים והמיוחדים שיש היום בארץ. באחריות", ציין. "יצרנו מהפכה של ממש בעולם התרבות. יצרנו אלטרנטיבה- יצירתית, אמנותית וערכית. יצירה המחוברת לעולם המסורת, לציונות, לעם ישראל וגם מחוברת ומתכתבת עם עולם התרבות שבחוץ".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו