יום הולדת
יום הולדת iStock

פרויקט 252 מסכם השבוע שנה מרובת פעילות בעולם הזוגיות והדייטינג.

יזמי התכנית צוריאל גביזון וגבי דניאל הצליחו לרשום הצלחה אדירה, כשהביאו בשנה החולפת לנישואי עשרות זוגות מקרב חברי הפרויקט.

מחר מתכנסים טובי המאמנים של הפרויקט בערב פתוח שישודר לציבור הרחב, ויתנו סקירה של הפעילויות וההצלחות במהלך השנה הראשונה, ויציגו את המשך היעדים והפעילויות לשנה הקרובה.

מי הולך לדבר ועל מה? הנה חלק מהלו"ז למחר:

שירת מלאך - 'מתנות קטנות' - לפעמים אנו מחפשים להבליט בנו את התכונות הפומפוזיות שיהפכו אותנו למושלמים, שירת מלאך תדבר דווקא על המתנות 'הקטנות' שאנו מקבלים בחיים, ולא מעריכים אותם מספיק - כיצד נהפוך אותם לחוזקות לקראת החתונה?

אסתי גדליה - 'העוגה שלנו' - זוגיות במהותה, היא אומנות של פשרה, 'לעמוד על שלנו עד הסוף' זוהי לא תמיד הנוסחא שתקרב אותנו למציאת בן/ת זוג, עלינו לדעת כיצד אפשר "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה" - בשיחה זו נעסוק בגמישות והתפשרות בהצעות.

מיכל וולשטיין - 'בלונים' - רבות דובר ועוד ידובר על החסמים והאמונות שמגבילים אותנו בדרכנו לחתונה, רובם ללא ידיעתנו. הגיע הזמן לעשות סדר בתהליכי קבלת ההחלטות שלנו, ולנהל את עצמינו מהמודע - מפוצצים את בלון האמונות המגבילות שלנו לקראת החתונה.

תמר דרורי - 'ואחד לשנה הבאה' - כל שינוי מהותי בהרגלים ובדפוסי ההתנהגות שלנו, מחוייב להתבצע מתוך ראייה ארוכת טווח ובניית חזון רחב ואסטרטגי. רק כך נוכל לענות על השאלות החשובות והמהותיות שאנו רוצים לדעת על עצמנו בקשר הזוגי. בשיחה זו נלמד: איך בונים חזון זוגי?

המשדר יתקיים מחר בשעה 18:00 ללא עלות בהרשמה מראש בלחיצה כאן >>>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו