האוהדים האנגלים יוכלו להיכנס לוומבלי בהמוניהם
האוהדים האנגלים יוכלו להיכנס לוומבלי בהמוניהם צילום: פלאש 90

אנגליה למען אוהדי הכדורגל באירופה. בזמן שבישראל, הונגריה ומדינות נוספות אישרו תפוסה של 100% ביציעי הכדורגל השונים, בצל נגיף הקורונה שעודנו כאן, באנגליה שהייתה לאחת המדינות שסבלה הכי הרבה מהנגיף המידבק, לקחו את הזמן ופתחו את המסחר לאט לאט.

הערב (שלישי) אחרי למעלה מ-15 חודשים, הודיעה ממשלת אנגליה כי תרשה להכניס יותר מ-60,000 אוהדים למשחקי חצי גמר וגמר אליפות אירופה בכדורגל, היורו, שיתקיימו באצטדיון וומבלי שבלונדון.

מדובר בתוספת משמעותית של כמות האוהדים שיותרו להיכנס, כאשר על פי המתווה שהודיעה עליו ממשלת אנגליה, על אוהד שירצה להיכנס למשחק יהיה להציג מלבד כמובן כרטיס למשחק, גם בדיקת קורונה שלילית או תעודת חיסון, לפני כל אחד מהמשחקים.

זו אמנם לא כל כמות האוהדים שהאצטדיון האנגלי יכול להכניס, אך גם תפוסה של 75% בימים אלו, שהמגיפה שוב פורצת בעולם וגם בישראל תוספת אט אט תאוצה מחדש, זו החלטה לא מובנת מאליה ובאופ"א בירכו ושמחו על כך.

"אלו חדשות נהדרות לכל כך הרבה אוהדים שיוכלו להגיע לשלושת המשחקים המכריעים של יורו 2020 בוומבלי", אמר על כך נשיא אופ"א אלכסנדר צ'פרין. "כולי תקווה שאנחנו בפתחה של חזרה מלאה לשגרה וחיים נורמאליים".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו