גלעד שרון
גלעד שרון צילום: פלאש 90

גלעד שרון, בנו של ראש הממשלה המנוח אריאל שרון, תוקף היום (רביעי) את ראש הממשלה נפתלי בנט בעקבות פינוי המאחז 'עוז ציון' שבבנימין.

"בנט מפנה חמישה מבנים יבילים במאחז עוז ציון בחבל בנימין, אבל חתם על התחייבות לא לגעת במאה אלף מבנים לא חוקיים בנגב - בנט מכר הכל בשביל ג'וב", כתב שרון הבן.

המגיבים בטוויטר לא שתקו לנוכח דבריו של בנו של מי שפינה את גוש קטיף. אחד הגולשים כתב: "אבא שלך קרע אותנו מהקרקע, תלש את השורשים לארץ שלנו. פתאום אכפת לך מאיתנו?".

"בן אדם. שתוק. פשוט תשתוק. חצוף", הגיב יוני ורנר, ממפוני גוש קטיף ומי שהיה עוזרו של השר הרב רפי פרץ. "אנחנו עם פצעים לכל החיים ממך ומאבא שלך. תצייץ על כבשים ואתרוגים ולא על פינויים. הדם שלי רותח עכשיו ברמות פסיכיות על הציוץ הזה".

העיתונאי אבישי בן חיים השיב לורנר: "עיין הלכות תשובה לרמב"ם 'חטא הוא לומר לבעל תשובה: זכור מעשיך הראשונים'. ורנר לא נותר חייב: "גדול עלי. אני יוני. לא הרמב"ם. בחייאת אבישי, פצע אותנו לכל החיים. יש לו זכויות אבל עשה מעשה שאני כבן אדם לא מסוגל למחול עליו. מה גם שמעולם לא ביקש סליחה".

אך בן חיים הגיב: "כולנו שותתי דם לכל החיים מהאירוע הזה... בגין לימד אותנו שחייבים לגבש גוש (סביב הסנטימנט הלאומי יהודי) כדי לנצח הגמוניה, אחרת אין סיכוי". ורנר: "הקטע הוא שאריק ובניו שירתו יפה יפה את ההגמוניה בזמנו ובמעשה הזה הוציאו את עצמם מחמלת עתיד. אני אדם סופר סלחן וממלכתי. הם לא בלופ הזה אצלי".