כדורסל
כדורסל צילום: פלאש 90

בני הרצליה משנה את פניה לקראת עונת 2020/21. אחרי שהצליחה רק במחזור הסיום של העונה האחרונה להישאר בליגת העל, בני הרצליה נערכת מחדש לעונה שתהיה טובה הרבה יותר.

אחרי שהודיעה על מינויו של שחקן העבר זופי אבדיה, אביו של דני אבדיה המשחק בקבוצת וושינגטון מליגת ה-NBA, למנהלה המקצועי, הודיעה היום (רביעי) הרצליה על מינויו של אורן אהרוני למאמן הקבוצה לעונה הקרובה עם אופציה לשתי עונות נוספות.

עבור אהרוני שפרש ממשחק ב-2007 תהיה זו קדנציה שניה כמאמן הרצליה, כאשר בעונת 2009/10 שימש כעוזרו של דן שמיר בהרצליה בשמה הקודם, בני השרון, במשך שנתיים.

אחרי בני השרון, עבר אהרוני למכבי ת"א שם שימש במשך עשר שנים כמנהל המקצועי במחלקת הנוער ומנהל האקדמיה של מכבי תל אביב, וקבוצות הנוער תחתיו זכו בתארים רבים.

אהרוני יחליף בתפקידו את שרון דרוקר, מאמן הרצליה בעונה החולפת שבעונה שכללה משחקים בלי קהל, מצב כלכלי קשה בעקבות הקורונה, הפסקות ארוכות, לחימה בעזה ונטישת שחקנים, הצליח להשאיר את הרצליה בליגה.

מינויו של אהרוני שמשמש במקביל גם כמאמן הנבחרות הצעירות של ישראל, הוא עוד צעד של הרצליה שממתגת עצמה כמי שתהיה קבוצה של שחקנים צעירים ותהווה עבורם חממה מדהימה ומקפצה גדולה לליגה של הגדולים.

המנהל המקצועי החדש, זופי אבדיה ברך על ההחתמה של אהרוני כשאמר: "כשהצטרפתי לקבוצה הצהרתי שהאסטרטגיה והחזון שלנו הוא לבנות קבוצה צעירה, רעבה ולוחמנית, משהו חדש ומרענן. רצינו מאמן שיתאים לדרך הזאת לטווח המיידי והרחוק ואורן הוא האיש המתאים ביותר לכך. האישיות שלו, הניסיון שלו בעבודה עם צעירים בעשור האחרון בנוסף לניסיון הרב שלו כשחקן וגם העובדה שכבר עבד ומכיר את המערכת מקרוב, גרמו לנו להאמין שהוא מי שיכול להוציא את התוכניות שלנו לפועל בצורה הטובה ביותר".

מאמן הקבוצה, אורן אהרוני אמר: "אני מאוד שמח להצטרף למשפחת בני הרצליה ולשתף פעולה עם זופי ומודה לו ולהנהלה על האמון. מאוד התחברתי לחזון שלהם לבנות כאן קבוצה צעירה ואני מחכה כבר להתחיל לעבוד. אני מסיים תקופה נפלאה במחלקת הנוער של מכבי ת"א ורוצה להודות לצוות שעבד לצידי במהלך השנים, למנכ"ל ולבעלים שנתנו את ברכת הדרך ואיפשרו לי לעשות את המעבר הזה".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו