אמו של הראל בן ה-6 שטבע בבריכה: תמשיכו להתפלל, אתם נותנים לנו כח

שירה מדלעי, אמו של הראל חיים בן ה-6 מכפר תפוח שטבע בבריכה, בשיחה עם ערוץ 7: "הורים תהיו ערניים, אל תגידו לי זה לא יקרה".

יהונתן גוטליב - ערוץ 7 , י"ג בתמוז תשפ"א | עודכן: 19:25

אמו של הראל בן ה-6 שטבע בבריכה: תמשיכו להתפלל, אתם נותנים לנו כח-ערוץ 7
בריכה
צילום: ISTOCK

שירה מדלעי, אמו של הראל חיים מדלעי בן ה-6 מכפר תפוח שטבע בבריכה בבת ים, שוחחה היום (רביעי) עם ערוץ 7 וביקשה להמשיך להתפלל לרפואת בנה הנמצא בסכנת חיים.

"חשוב לנו מאוד לבקש שימשיכו להתפלל לרפואתו", אמרה מדלעי. "התפילות נותנות כח ועוזרות לו וגם עוזרות לנו".

מדלעי נמצאת כעת ליד מיטת בנה בבית החולים וולפסון. "הוא נסע לבילוי משפחתי עם חבר שלו ואבא של החבר", סיפרה. "הדבר הבא שקרה זה שהודיעו לי שאני צריכה להגיע מהר למיון כי הילד שלי טבע".

"אני נמצאת בטיפול נמרץ ילדים ליד הבן שלי שהוא מורדם ומונשם", ציינה. "אנחנו עדיין נמצאים באפלה, הרופאים לא יודעים מה הנזק שנגרם ואם נגרם, מה חומרת הפגיעה שלו".

היא ביקשה, כאמור, להרבות בתפילות לרפואת בנה הראל חיים בן שירה שירן. "חשוב לנו גם להגיד להורים שיהיו ערניים", הוסיפה. "אנחנו בתחילת עונת הרחצה, אל תגידו לי זה לא יקרה, אל תהיה שאננים, תסתכלו בעשרים עיניים, אל תורידו את העיניים מהילדים לשניה. ערנות מצילה חיים".

בזמן שההורים שירה ולירון מדלעי מלווים את בנם שנלחם על מצבו, משפחתם וחבריהם תומכים בהם. "כולם מחבקים אותנו מאוד", אמרה. "היישוב שלנו, כפר תפוח, עוטף אותנו מאוד. המשפחות שלנו, החברים הקרובים מקרוב ומרחוק בטלפונים והודעות מחזקות. צוות בית החולים עושה עבודה מדהימה ודואג לכל מה שאנחנו צריכים, מטפלים בילד שלנו בשליחות ובמסירות שאין דברים כאלה".

מצבו של הראל בן ה-6 שטבע בבריכה הציבורית בבת ים לא יציב ויש סכנה לחייו. רופאי בית החולים וולפסון בחולים מנסים לייצב את מצבו של הילד. שלושת האנשים שנחקרו אמש באזהרה שוחררו בתום החקירה.

חובשי רפואת חירום במד"א, יוסף ששון ומעוז ויברמן, סיפרו אתמול: "הובילו אותנו אל ילד ששכב מחוסר הכרה על שפת הבריכה והמציל מבצע בו פעולות החייאה בהדרכת מוקד 101. המשכנו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים, הנשמות ומתן תרופות והעלינו אותו לניידת הטיפול הנמרץ. פינינו אותו לבית החולים כשמצבו קריטי".