המדריך למציאת חברת הסעות פרטית למגזר החרדי

כשמדברים על חברת הסעות פרטית עבור המגזר החרדי לצרכי אירוע, טיול לקברי צדקים או הסעות לעבודה, מדברים על קהל יעד מאוד רגיש שמעבר לצרכיו להגיע ממקום למקום, חשובים לו עד כמה וכמה דברים הקשורים בצביון ושמירה על כל הכללים והחוקים עליהם מושתתת אמונתו

תגיות: הסעות
תוכן שיווקי , י"ג בתמוז תשפ"א

המדריך למציאת חברת הסעות פרטית למגזר החרדי-ערוץ 7
הסעות
צילום: ISTOCK

כשמדברים על חברת הסעות פרטית עבור המגזר החרדי לצרכי אירוע, טיול לקברי צדקים או אפילו הסעות לעבודה, מדברים על קהל יעד מסוים מאוד ורגיש שמעבר לצרכיו להגיע ממקום אחד לאחר, חשובים לו עד כמה וכמה דברים הקשורים בצביון ושמירה על כל הכללים והחוקים עליהם מושתתת אמונתו.

כפי שהבנתם, כפי שכל חברת הסעות מתאימה את עצמה לצרכים של לקוחותיה כך גם המגזר החרדי דורש כללים וצרכים מאוד מסוימים שהם מעבר לרישיון נהיגה, נגישות ומספר מקומות ובדיוק על כך חשוב לנו לדבר אתכם במאמר הבא.

חברת הסעות – מה באמת חשוב לציבור החרדי דתי?

כשאתם כבר יודעים היכן פועלת חברת הסעות שבחרתם וכמה מקומות יש כמה שאלות שחשוב לשאול כאן בפרט אם כלל הציבור שמשתמש בהסעה זו הוא חרדי דתי. בשלב זה חשוב לדבר על צניעות הנסיעה וכן יש בהחלט דבר שכזה.

כאשר מדברים על צניעות הנסיעה חשוב לשאול את הנהג האם המושבים מרווחים והאם אכן מתאפשרת כאן נסיעה המכונה גם "כשרה" והיא מושתת על כללי הפרדה שהם אלו שמנהיגים את הצניעות המבוקשת לכל אורכה של הנסיעה.

לכן, מעבר למס' המקומות חשוב לראות גם את כל התחבורה ולוודא כי הוא מספיק מרווח ויכול להקנות אל מלוא האפשרויות של נסיעה כשרה עד כמה שניתן. דבר נוסף שחשוב לשאול על אודות נסיעה לקהל היעד החרדי זה התכנים המועברים בהמשך הנסיעה.

אם מדובר במגזר החרדי בבחורכם חברת הסעות חשוב לוודא כי התכנים אכן יתאימו לציבור הדתי ובחלק מהמקרים ראוי לבדוק האם ניתן להצטייד מראש עם ניגונים כשרים או תכנים כשרים שיענו על צרכיהם הרגשיים, המנטליים ויופיעו לאורך כל שעות הנסיעה כך שלנוסעים יהיה נעים לאורך כל הדרך ושום דבר לא יפגע חלילה ברגשותיהם.

תנאי נגישות בטיחות ונסיעה לצד נהגים עם יחסי אנוש מעולים

אחד הדברים הלא חשובים פחות הן במגזר הפרטי, העסקי, החילוני והחרדי זה עניין הנגישות והבטיחות ולכן אם בין הנוסעים נמצאים נוסעים בעלי מוגבלויות מן הסתם חשוב להתחשב ברגשותיהם באמצעות כלי נסיעה בטיחותיים ונגישים לכל.

כמו כן יש לוודא כי הכלי שמשמש לנסיעה עבר את כל הבדיקות המתבקשות והוא עומד על כל תקני הבטיחות שנדרשים כדי לנוע ממקום למקום בבטחה וללא סכנת הכלל.

בסיכומו של דבר מדובר בנסיעה שרוב ציבור הנוסעים הם אנשים דתיים חרדים שומרי צניעות שהנסיעה הכשרה והצנועה קריטית להם ולכן על כך יישק הדבר.

צריכים חברת הסעות? בין היתר אל תשכחו גם את יחסי האנוש והצניעות מצד הנהגים ובפרט שמדובר בהסעות של נשים צדקניות שכל רצונן להגיע ליעד בצורה הבטוחה ולצד דבקות כשרה במטרה.