גל כהן
גל כהן צילום: באדיבות המצולמת

הערב באימון השבועי של פרויקט 252 תתארח גל כהן, מאמנת חברתית ומדריכת כלות לחתונה. בשיחה לערוץ 7 היא עומדת על העקרונות החשובים של מה שהיא מגדירה: "הטיפים הקטנים לדייט גדול"

כהן מתחילה מהזוית שרובנו מכירים היטב מעולם הדייטינג. תחושת ההתרגשות הזו כל פעם לפני שאנו יוצאים לדייט, החשש של מה יהיה, והאם זה יצליח.

מה בדיוק עובר לנו בראש באותם רגעים שאנו בדרך לפגוש את הבחור או הבחורה שאולי יהיו בני זוג שלנו בעתיד?

כהן מציינת כי "מסתבר, שהראש שלנו עסוק במשוואות רבות, לעיתים חשובות, אך כאלו שאינם בהכרח הבסיס החשוב יותר להתאמה של הקשר.

אנו שואלים את עצמנו שאלות כמו: 'איך אני אצא לידו, חכמה? אינטליגנטית'? 'התואר/תפקיד שלו מספיק נחשב בשבילי'? 'היא תסתדר טוב עם המשפחה שלי'? וכן הלאה.

"כאן אני רוצה בעצם להדגיש, שהמפתח החשוב והבסיסי ביותר לקשר זוגי טוב, הוא קודם כל אינטראקציה אישית וחברות. אנו צריכים להשקיע יותר ביכולת שלנו להרגיש בנוח אחד עם השני, ואני אתן דוגמא למה אני מתכוונת.

כאשר אנו שוהים ומבלים עם חברים, אפשר בקלות להבחין בשני סוגים של 'חברות'. יש את האלה שאנחנו מרגישים מאוד טבעי וזורם לידם, אנו לא לחוצים משום דבר, אין לנו פחד לעשות איזו טעות או לומר משהו לא במקום, משום שהאינטראקציה בינינו היא מאוד טבעית וקלילה אז אנחנו פשוט מי שאנחנו...

לעומת זאת ישנם גם את המעגל השני של החברים, אתם ודאי מכירים אותם, שלידם אנו נהיה הרבה יותר מאופקים ומדודים. הראש שלנו עסוק מאוד ב-לשים לב איך אנחנו 'יוצאים' לידם, אוטומטית, -השיח וההתנהגות שלנו תהיה הרבה יותר שקולה ופחות טבעית.

"בנקודה הזו אני מתחברת שוב לקשר הזוגי. כאשר אנו יוצאים לדייט, כשאנחנו בתחילתו של קשר, חשוב מאוד מאוד לעבוד על הדברים הללו, שיבנו בינינו חברות אמיתית וכנה. זה מביא את החיבור למקום רחב ועמוק הרבה יותר, ומצמיח משם קשר זוגי ורומנטי חזק ובריא יותר".

המשדר הערב הינו לחברי המיזם. הצטרפו עכשיו לפרויקט 252 >>

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו