יאיר נתניהו
יאיר נתניהו צילום: FLASH90

יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה לשעבר ויו"ר הליכוד בנימין נתניהו, משתלח בחריפות בתנועת ''רגבים'' ובראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן.

''אתם קידמתם את צמד הנוכלים בנט ושקד שמכרו את הנגב לאחים המוסלמים, וכבר התחילו בפינויים והקפאה ביו''ש (וזה עוד לפני הלחץ האמריקני). תאכלו את מה שבישלתם'', כתב נתניהו ל''רגבים'' בתגובה לציוץ של התנועה על השתלטות פלסטינית על אדמות בגוש עציון.

ברגבים הבהירו שהם לא תומכים בנתניהו או בבנט, אך נתניהו הבן לא השתכנע: ''אתם בנטיסטים על מלא! ידעתם לעשות קמפיין נגד נתניהו שרצה להחיל את הריבונות עם טראמפ! ואפילו השתמשתם בקמפיין האופן בזוי בזכרו של יוני נתניהו ז״ל! בבחירות תקפתם בלי סוף את נתניהו ופירגנתם בלי סוף לצמד הנוכלים בנט ושקד! פתאום עכשיו מול ממשלת השמאל והזדון של בנט אתם שותקים!''.

בנו של יו"ר הליכוד המשיך לתקוף וטען כי אנשי ''רגבים'' היו צריכים להפגין נגד גדעון סער ונפתלי בנט. ''לא הקמתם מאהלים ולא עשיתם הפגנות מול הבתים של חברי ימינה ותקווה חדשה לפני הקמת הממשלה במטרה למנוע את הקמתה. בזמן ממשלת נתניהו היה לכם דלת פתוחה בלשכת ראש הממשלה. עכשיו אתם יושבים על הרצפה מחוץ ללשכה של אלקין ולא סופרים אתכם''.

נתניהו הצעיר השתלח גם בראש מועצת שומרון יוסי דגן. עוזרו של דגן צבי סוכות סיפר על טרור העשן והשריפות של הערבים הגרים סביב היישוב אביתר. יאיר נתניהו הגיבו לו "דבר עם החברים של הבוס העסקן שלך- בנט שקד וסער. בטוח שיעזרו לכם''.

צבי סוכות המתגורר באביתר ענה ליאיר ''ערבים מנסים להרוג אותנו וזה מה שיש לך לומר. תתבייש!''. יאיר נתניהו השיב: ''שהבוס שלך יוסי דגן יתבייש! איפה הוא?! למה הוא לא מרים הפגנות ואוהלי מחאה מול בנט שקד וסער על מה שקורה לכם?!

''למה רק ידע לעשות שביתות רעב ומאהלים וכותרות ב-ynet מול נתניהו על כל כביש עוקף חרטה ופחון במעלה בטטה? ועכשיו הוא שותק כמו דג! יאללה'', כתב נתניהו הצעיר.

צבי סוכות הגיב לו: ''לא יאמן שאתה מתחשבן על הפגנות כשאלפי ערבים מנסים בפועל לשרוף אותנו. זה נבזי. ברמות''.

גורמים בימין הגיבו לדברי יאיר נתניהו ומסרו לערוץ 7: "הנה עוד סיבה לקריסת שלטון נתניהו. כשהאינטרסים האישיים גוברים על האידיאולוגיה והגחמות תופסות מקום מרכזי, המטרה האמיתית מיטשטשת ואיתה גם הערכים הבסיסיים של תנועת הליכוד. יאיר נתניהו הוא בהחלט סיבה מרכזית לנפילת ביבי''.