בנט בכנס ימינה: הממשלה הזו תחזיק ארבע שנים שלמות, לא מוותרים במילימטר על האידיאולוגיה שלנו

ראש הממשלה בכנס של פעילי מפלגתו: "איילת פורחת במשרד הפנים, אני גאה בניר אורבך". שקד: "משרד הפנים הוא כמו חנות ממתקים, אני לא יודעת מאיפה להתחיל"

עדו בן פורת - ערוץ 7 , י"ג בתמוז תשפ"א

בנט בכנס ימינה: הממשלה הזו תחזיק ארבע שנים שלמות, לא מוותרים במילימטר על האידיאולוגיה שלנו-ערוץ 7
נפתלי בנט
צילום: ימינה

ראש הממשלה נפתלי בנט, השרים וחברי הכנסת של ''ימינה'' השתתפו הערב (רביעי) בכנס לפעילי המפלגה שנערך בראשון לציון.

בנט אמר בנאומו: "איילת שקד פורחת במשרד הפנים, כולם רואים שהיא הולכת לעשות מהפכות". על ח''כ אביר קארה אמר ראש הממשלה: ''אין קיר שהוא לא יכול לשבור''.

גם ח"כ ניר אורבך זכה למחמאות כשבנט אמר "אני גאה בניר אורבך שהתלבט והתחבט והחליט בסוף לתמוך''.

''הממשלה הזו תחזיק ארבע שנים שלמות והיא ממשלה של כל עם ישראל. אין ישראל הראשונה והשניה והשלישית - יש ישראל אחת", הדגיש בנט והכריז ''ישראל חוזרת לעבוד. אנחנו לא מוותרים על המדינה שלנו, על מה שאנחנו מאמינים. אנחנו לא מוותרים במילימטר על האידיאולוגיה שלנו''.

ראש הממשלה המשיך: ''זה היה מסע קשה, צריך לומר את האמת. המסע התחיל לפני לא מעט שנים. עבר עליות, עבר מורדות.

''למחרת ההשבעה הגעתי לחפיפה. היא היתה קצרה אבל העשור האחרון חפף אותנו היטב וכשקודמי יו"ר האופוזיציה נתניהו יצא מהחדר נשארתי לבד בחדר והתיישבתי על כיסא ראש הממשלה, לא הרגשתי גאווה ולא כבוד אלא עומס כבד מאוד. נטל, חובה ושליחות''.

בנט הדגיש כי ''איש שמאל הוא לא אויב. אנחנו נאבקים ועובדים אבל מהצד זורקים עלינו ביקורות וקללות. הם יצעקו - אנחנו נעשה''.

''אנחנו הולכים לפתוח מפקד, שיהיה פתוח לכל אזרחי מדינת ישראל להתפקד. ימינה הולכת להיות מפלגת השלטון הכי גדולה במדינת ישראל'', הוסיף ראש ראש הממשלה.