מאור דוידוביץ
מאור דוידוביץ צילום: יחצ

חברת המוניטיזציה אדנימיישן, המנהלת את מרבית אתרי החדשות בישראל וכ-700 אתרי תוכן בעולם, סיימה בימים אלה גיוס של 4 מיליון דולר קנדי, הגיוס הסתיים בביקושים ערים ובעודף גיוס של מיליון דולר קנדי.

הגיוס התבצע ממשקיעים פרטיים ישראלים וקנדיים, באמצעות חברת EXITEAM המלווה את החברה בהנפקה.

אדנימיישן פיתחה טכנולוגיית SAAS ייחודית המאפשרת לה למקסם פרוגרמטית את ההכנסות מפרסומות באתרי תוכן.

אדנימיישן מנהלת את מרבית אתרי החדשות המשמעותיים בישראל. החברה מספקת שירותים לכ – 700 אתרי תוכן ברחבי העולם. הכנסות החברה נאמדות בלמעלה מ 100 מיליון שקל בשנה והיא רווחית מיום הקמתה.

הטכנולוגיה של אדנימיישן זוכה לשבחים רבים בעולם ומאז החלה לפעול מדווחים בעלי אתרים על עליה משמעותית ברווחיהם.

תומר טרבס
צילום:יחצ

בימים אלה ממשיכה החברה בהכנותיה לקראת ההנפקה בבורסת טורנטו, כחלק מההכנות חתמה החברה עם בנק השקעות קנדי מוביל.

כמו כן אמש נחתמה עסקת מיזוג עם שלד ציבורי שנסחר ב TSXV בטורנטו. בנוסף מדווחת החברה על צירופו של מורן וייזר, מנכ"ל פלייטק, כדירקטור לדירקטוריון החברה.

בכוונת אדנימיישן לגייס בבורסת טורונטו 20 מיליון דולר קנדי לפי שווי של 100 מיליון דולר קנדי לטובת האצת הפיתוח, השקעה בשווקים חדשים ומיזוגים ורכישות.

לדברי מאור דוידוביץ מנכ"ל ובעלים משותף של אדנימיישן , ״ אנחנו מאמינים בבורסה של טורנטו, שמקבלת בברכה מקדמת ונותנת בולטות לחברות Adtech ישראליות, ובטח לחברות צומחות וריווחיות. אין ספק שטורנטו מהווה שער כניסה מצויין לנאסד"ק״.

לדברי רוני יגרמן שותף ומייסד EXITEAM: ״אנו שבעי רצון משלב גיוס הקדם הנפקה הן בישראל והן בקנדה. משקיעים פרטיים רבים גילו עניין רב בחברה, היינו עדים לביקוש יתר והגיוס נסגר במהירות ובהצלחה רבה״.

אדנימיישן הוקמה בשנת 2013 על ידי מאור דוידוביץ ותומר טרבס, מאור מי שהיה סגן נשיא הדיגיטל של הג׳רוזלם פוסט ובעל למעלה מ 10 שנות ניסיון בתחום הפרסום הדיגיטלי, ותומר טרבס בוגר יחידת 8200 לשעבר סגן נשיא מכירות ושיווק בחברת Deltathree.

את אדנימיישן מובילה חברת EXITEAM שבראשה עומדים האלוף במיל' אודי שני, בנקאי ההשקעות רוני יגרמן ויזמת ההשקעות עמליה שכטר. המתמחה בליווי והובלת חברות להנפקה בבורסה וגיוס כספים ממשקיעים.

ההשקעה נעשית בצורה של אג"ח המיר נושא ריבית שנתית, וכאשר החברה תונפק, האג"ח יומר בהנחה מוסכמת מראש למניות.

לדברי מאור דוידוביץ מנכ"ל ובעלים משותף של אדנימיישן: "חשיבות ייעול ומקסום האתרים עלתה והתעצמה מאז תקופת הקורונה. הרשת הפכה לכלי המרכזי וחברות כמו אדנימיישן נהנות בשל כך. יש עדנה בתחום שעשויה אף להתעצם ככל שמספר המשתמשים בעולם יגדל, אנו מודים על אמון שנותנים בנו המשקיעים, ושמחים על הצטרפותו של מורן שיעזור להתמודד עם האתגרים הבאים שלפנינו".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו