הרב לאו, מרים אדלסון ופרופ' גמזו
הרב לאו, מרים אדלסון ופרופ' גמזו צילום: יהושע יוסף

28 שנה לאחר שד"ר מרים אדלסון ושלדון אדלסון ז"ל הקימו את מרפאת אדלסון לטיפול ומחקר בנפגעי סמים במרכז הרפואי איכילוב - ת״א, נחנכה המרפאה החדשה, הגדולה והמרווחת יותר.

הרב הראשי לשעבר, הרב ישראל מאיר לאו, קבע את המזוזה במרפאה המחודשת שתעניק טיפול למספר רב יותר של מטופלים, מכורים לסמים ולתרופות.

פרופ׳ רוני גמזו, מנהל איכילוב: ״מרפאת אדלסון היא מהחשובות בישראל שמטפלת בצורה ייחודית באוכלוסיית המכורים לסמים במצוינות קלינית ובאנושיות גדולה. לאורך השנים שיקם צוות המרפאה אלפי מכורי לסמים והחזיר אותם לתפקוד ולחברה וכאן בזכות המבנה החדש נוכל להרחיב את נפח הפעילות למען אוכלוסיה חלשה זו והכול בתוך הרפואה הציבורית. אנו מודים למשפחת אדלסון על תרומתם האדירה ורבת השנים והקשר החם איתנו בבית החולים איכילוב״.

ד״ר מרים אדלסון סיפרה: ״על כל אדם שהצלנו והצלנו המון חיים, הצלחנו להחזיר הרבה משפחות לתפקוד נורמלי וההרגשה היא נהדרת. אנו נמשיך בפעילות המבורכת וביתר שאת במרפאה החדשה. חשוב לציין שהאדם שהכי מגיע לו להיות פה היום, לא איתנו היום עוד, בעלי המנוח שלדון. הוא היה שותפי בשתי המרפאות שלנו בתל-אביב ובלאס וגאס. למרות שהוא עצמו לא היה איש מדע, הוא הבין באופן אינטואיטיבי את החשיבות של שיטת הטיפול שלנו. הוא תרם מזמנו וממומחיותו ללא גבול".

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו