יהודה ולד
יהודה ולד צילום: דוברות

אני מבין את הצורך של ח"כ אורבך להשקיט את המצפון שלו לאחר הצעד האנטי דמוקרטי והמסוכן למדינה שעשה אבל קצת התפלאתי שכל כך מהר הוא כבר נותן מוסר לאחרים.

הרי מפלגתו הימין החדש קמה על עזיבת הבית, על פילוג המחנה ופגיעה ברבים מאנשי הציונות הדתית.

גם כעת בחרו אורבך וחבריו ללחוץ היד לתומכי טרור והשמאל הקיצוני ולהחרים את המחנה הלאומי וחבריהם בציונות הדתית.

אורבך יודע שהיה אפשר להקים פה יחד שלובי זרועות ממשלת ימין אמיתית יחד אך כמו שחברת הכנסת סילמן אמרה הם ראו את הגאולה דווקא בישיבה עם מנסור עבאס.

אורבך וחבריו בימין החדש המשיכו את הפניית העורף גם לרב חיים דרוקמן שליט"א ולרבים מרבני הציונות הדתית, תלמידי הישיבות והמדרשות, תלמידי המכינות ותנועות הנוער אנשי הגרעינים ועמך ישראל - כשאטמו את אזניהם לבקשות ולתחנונים להמשיך את אחדות המחנה הלאומי.

אנו חס ושלום לא מנדים ולא מחרימים אף אחד, זו לא דרכנו. אנחנו מביעים כאב גדול על הזלזול וההונאה של אנשי הימין החדש בבוחריהם ובציבור המאמין, את הכאב הגדול על הפגיעה במדינת ישראל.

אני מבין את הצורך של אורבך לטשטש את מעשיהם ולנסות לחזור חזרה למחנה אותו עזבו בטריקת דרך. אנו כאן כדי להזכיר להם יום יום את חומרת המהלך של הקמת ממשלה עם תומכי רצח ילדים וגורמים אנטי ציונים.

כמובן דלת התשובה פתוחה תמיד ואני מקווה שאורבך יעזוב את ממשלת הזדון הזו ויענה להושטת היד שלנו להקמת ממשלה לאומית.

עד אז, אכן ניתן לעשות טוב לעם ישראל גם באופוזיציה וחברי הכנסת של הציונות הדתית ימשיכו לפעול יום ולילה למען העם האהוב הזה. באהבה וכבוד לכל דעה ואדם.

אנחנו נמשיך להיות נאמנים לערכינו ונאמנים לציבור, לא נמכור בשביל תפקיד את הדרך. אני מקווה שניר וחבריו ימצאו את הזמן פחות לבקר ולדפוק על החזה של אחרים אלא לעצור ולעשות חשבון נפש על הטעות שעשו.

יהודה ולד הוא מנכ״ל מפלגת הציונות הדתית

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו