האלופה ממשיכה להתחזק

אחרי שהחתימו קשר אחורי, מגן ובלם, מכבי חיפה מתחזקת גם בעמדת החלוץ כשהחתימו את בן שהר בתום משא ומתן ארוך

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ח בתמוז תשפ"א

האלופה ממשיכה להתחזק-ערוץ 7
שהר במדי מכבי חיפה
צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

שבוע ויומיים לפני משחקה הראשון במסגרת מוקדמות ליגת האלופות מול קרייאט הקזחית, החתימה היום (שני) מכבי חיפה את החלוץ בן שהר בן ה-31.

שהר, שגדל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב ושיחק בה עונה אחת ב-2010/11, שיחק בשלל קבוצות באירופה, הבכירה בהן צ'לסי אלופת אנגליה, עד שחזר לארץ כשחתם בהפועל באר שבע ב-2015.

במדי באר שבע היה שהר חלק משמעותי מזכיה היסטורית בשלוש האליפיות הרצופות, ולמעשה עם החתימה שלו היום במכבי חיפה, הוא חוזר לשתף פעולה עם מאמנו מהאליפויות ההן - ברק בכר, מאמן מכבי חיפה.

חתימתו של שהר בחיפה הגיעה בתום משא ומתן ארוך ולאחר שכבר היה נדמה כי הוא יחתום בקבוצת נעוריו הפועל ת"א שהודיעה כי החליטה לרדת מהחתמתו בשל העובדה כי שהר התנהג מולה שלא בתום לב.

כעת, מגיע שהר לחיפה אחרי ששיחק בעונה האחרונה כמושאל מהפועל באר שבע באפואל ניקוסיה הקפריסאית במדיה כבש 6 שערי ליגה, ולמעשה הוא יהיה שחקן החיזוק השישי של אלופת ליגת העל בכדורגל, כשקדמו לו המגן ריאן סטריין, הקשר האחורי עלי מוחמד, הבלם אורי דהן, המגן שון גולדברג והשוער איתמר ישראלי.

"מאושר לחתום במועדון מוביל בישראל, ששם לו למטרה לזכות בכל תואר אפשרי", אמר שהר. "תמיד כששיחקתי מול מכבי חיפה והקהל העצום שלה, התחושות והאנרגיות היו עצומות ואני כבר מצפה לחוות את זה מהצד השני. שמח לחבור מחדש לברק והצוות, אחרי שנים מוצלחות יחד ואעשה הכל לסייע לקבוצה בהגשמת השאיפות שלה".

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il