פחות תמימים מאיך שהם נראים
פחות תמימים מאיך שהם נראים צילום: iStock

בימים האחרונים השתלטו אריות ים על חוף הים בעיר טומה שבצ'ילה. אריות הים לא הפריעו רק לרוחצים, אלא הספיקו גם להתפרץ לראיון טלוויזיוני שנערך בשידור חי על החוף.

בימים האחרונים חוף הים בעיר טומה שבצ'ילה התמלא באריות ים במקום באנשים. למעלה מ300 אריות ים עלו על החוף, ככל הנראה בשביל לברוח מרוחות חזקות או מטורפים כגון הלוויתן הקטלן.

החוף התפרסם במיוחד בימים האחרונים כאשר ראיון של דייג לערוץ חדשות מקומי הופסק כאשר אחד מאריות הים התפרץ לתוך הראיון וכנראה רצה למסור גם את דעתו בקשר למצב.

הדייג בראיון התלונן שמדובר ב"מגיפה של אריות ים" וכי לא נעשו שום מאמצים על מנת להרחיק אותם מהחוף. תוך כדי שהדייג מדבר אחד מאריות הים החליט לעזור לו להוכיח את טענתו ופתח את השער מאחוריו ועצר את הראיון.

אבל למרות מחאות הדייגים, תושבים מכל רחבי הסביבה דווקא התלהבו מהאטרקציה החדשה ונסעו במיוחד בשביל לראות את אריות הים. לדברי אחת המרואיינות, היא נהנית לצפות באריות הים, גם שקצת עצוב לה בשביל אריות הים שהם בורחים מפני טורפים.

למרות שאריות הים עשויים להיראות חמודים, למעשה מדובר בחיות מסוכנות שבמקרי קיצון עלולים לפגוע גם בבני אדם. נשאר רק לקוות שבעקבות אריה הים שהתפרסם עכשיו בעולם, הממשלה תתחיל לפעול ותנסה להחזיר את החוף לרוחצים האנושיים.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!

מצאתם טעות בכתבה או פרסומת לא ראויה? דווחו לנו