גם הפועל באר שבע מתחזקת

אחרי האלופה מכבי חיפה וסגניתה מכבי ת"א שביצעו חיזוקים לסגל השחקנים שלהן, גם הדרומיים התכבדו בהחתמות מבטיחות של שחקנים ותיקים

נרי וייס - ערוץ 7 , י"ח בתמוז תשפ"א

גם הפועל באר שבע מתחזקת-ערוץ 7
אוהדי באר שבע. סגל מנוסה
צילום: פלאש 90

האלופה מכבי חיפה החתימה כבר 7 שחקנים חדשים, סגניתה ומחזיקת הגביע מכבי ת"א החתימה "רק" 2 והערב (שני) כמעט ועקפה את שתיהן יחד הפועל באר שבע כשהודיעה על החתמתם של איתן טיבי ואריאל הרוש בשורותיה.

טיבי בן ה-33 מגיע להפועל באר שבע לאחר 9 עונות רצופות במכבי ת"א, בהן זכה בלא פחות מ-13 תארים: 5 אליפויות, 2 גביעי מדינה, 4 גביעי טוטו ו-2 גביעי אלוף האלופים, ואילו להרוש זו תהיה קדנציה שניה במועדון האדום מבירת הנגב כאשר את הראשונה סיים בטונים צורמים כשדרש להיות שוער ראשון וטען כי באר שבע פגעה בו והשפילה אותו כשלא איפשרה לו זאת.

הערב, מיד לאחר החתימה, התנצל הרוש על איך שהדברים הסתיימו בפעם הקודמת ואמר: "אני שמח לחזור היום להפועל באר שבע, מועדון שקיבל אותי בהמון חום ואהבה לפני שלוש שנים ונתן לי את הבמה המקצועית. לצערי התקופה הקודמת שלי במועדון הסתיימה בטונים צורמים, עליהם אני מצר ומתנצל מעומק ליבי. כמו כולם, גם אני עושה טעויות ולומד כל הזמן מהחיים עצמם. אחד הדברים הכי חשובים שלמדתי זה תמיד להוקיר תודה על כל מה שאתה מקבל, לא משנה כמה, ממי ומתי. אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולבקש סליחה מכם האוהדים ומכל מי שנפגע בדרך. אני חוזר למועדון בוגר יותר וחדור מוטיבציה לעבוד קשה, להילחם כל דקה על הזכות להגן על השער שלנו ולעשות הכל עבור הצלחת המועדון. הפועל באר שבע תמיד תהיה מעל הכול".

החתמתם של טיבי והרוש מצטרפת אל החתמותיהם של איתי שכטר, רועי גורדנה, עומרי גלזר, יוג'ין אנסה, אביב סולומון ואיאד עבו-עביד. המשותף לכולם? ניסיון רב בליגת העל הישראלית וחלקם עם כמות הופעות גדולה מאוד ממרום גילם. האם לניסיון ולגיל תהיה השפעה חיובית על הסגל המתחדש של באר שבע או שמא זה דווקא יעמוד להם לרועץ?

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il