המנהלים באירוע
המנהלים באירועצילום: מרכז ישיבות בני עקיבא

כנס סיכום השנה של המנהלים האדמיניסטרטיביים של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא התקיים היום במרכז המבקרים של יקב ברקן. המנהלים קיבלו הכשרות מקצועיות, שמעו את יו"ר אגודת ידידי הרשת בארה"ב וגם לגמו מיינות היקב

במהלך כל השנה עוברים מנהלי המוסדות של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא כנסים מקצועיים ומקבלים כלים ממומחים למנהיגות ויועצים ארגוניים להעצמת תפקיד המנהל האדמיניסטרטיבי. היום התכנסו עשרות המנהלות והמנהלים לכנס סיכום שנה ביקב ברקן בקיבוץ חולדה.

גולת הכותרת של היום הייתה טקס ההשקה לחוברת "המדריך המקצועי למנהל אדמיניסטרטיבי", חוברת שלמה שמוקדשת להבנה יסודית של חשיבות התפקיד במארג המקצועי של האולפנה או הישיבה.

בהמשך המנהלים זכו לשמוע שיחה מיועץ הארגוני הבכיר ד"ר בועז שליט על איך מנהיגים לפסגה תוך המחשה מסיפור טיפוס הר הקילימנג'רו הידוע וכן עברו סדנה מהיועץ הארגוני אוראל רייך על הכלים שצריך כל מנהל חדש בשביל להצליח.

בין הסדנאות זכו עשרות המשתתפים לטעימות יין מהיקב המקומי ואף זכו לשמוע את יו"ר איגוד ידידי הרשת בארה"ב אלן ווילדס שהגיע מארה"ב כדי לחזק את הקשר עם המוסדות. "אני בטוח שעם שיתוף פעולה נוכל להעמיק את הקשר שלכם עם יהודי ארה"ב" הדגיש ווילדס.

הוא הגיע יחד עם מנכ"ל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא אלחנן גלט שדיבר על ידידות ארוכת השנים של השניים. "זכיתי עוד להיות בבת מצווה של הבת של מר ווילדס לפני מספר שנים טובות בארץ".

לקראת סופו של היום חולקו פרסים למוסדות הרשת שהצטיינו במבצע החיסונים לצוותי הרשת וכן נערכה פרידה מרגשת משלושה מנהלים שסיימו את תפקידם.

סמנכ"ל התקצוב של הרשת הלל רוט סיכם, "אני שמח על עוד יום הכשרות מוצלח. נמשיך לתת מגוון כלים למנהלים שלנו בקיץ הקרוב לקראת שנה הלימודים הבאה מעבר לליווי הקבוע במהלך שנת הלימודים".