שחקני הכדורגל הטובים בעולם מגיעים לישראל

בעוד פחות מחודש, יגיעו לישראל אגדות הכדורגל בעבר של שני מועדוני הפאר הספרדים - ריאל מדריד וברצלונה למשחק קלאסיקו מהאגדות

נרי וייס - ערוץ 7 , כ' בתמוז תשפ"א

שחקני הכדורגל הטובים בעולם מגיעים לישראל-ערוץ 7
בלומפילד המחודש. יארח את שחקני הכדורגל הגדולים בעולם
צילום: TPS

קלאסיקו הכדורגל הספרדי מגיע לישראל. בעוד פחות מחודש, ב-20 ביולי, יגיעו לישראל אגדות הכדורגל, שחקני העבר שנמנו על סגל שתי הקבוצות הטובות בעולם והיריבות הוותיקות - ריאל מדריד וברצלונה הספרדיות.

שחקני שתי הקבוצות שהתחרו בעבר זה בזה על תארים רבים ויוקרתיים, יקיימו משחק ידידות באצטדיון בלומפילד שבתל אביב, שיהיה הרבה יותר מידידות, כאשר בין השתיים יש יריבות רבת שנים וכל משחק ביניהן הוא על הרבה יותר מסתם עוד ניצחון.

שתי הקבוצות יגיעו בהרכב חזק מאוד, כאשר את נבחרת החלומות של ברצלונה יובילו 2 כדורגלני העל בעבר ששיחקו בשורות המועדון וכבר ביקרו בישראל, רונאלדיניו וריבאלדו הברזילאים ואילו את נבחרת החלומות של ריאל מדריד יובילו רוברטו קרלוס הנחשב לשחקן הטוב בהיסטוריית המועדון ולואיס פיגו שעשה את אחד המעברים הגדולים בהיסטוריה כשעבר מברצלונה ישירות לריאל מדריד והיה הפנים של ריאל מדריד במשך 4 שנים בתקופת ה'גלקטיקוס'.

לצדם של כוכבי העבר הללו, ישחקו עוד 16 שחקני עבר ואגדות כדורגל מכל קבוצה, ובסך הכל יגיעו לישראל 36 אגדות.

בשל חשיבות המשחק עבור שתי הקבוצות, יקדימו אלה להגיע לישראל ויתאמנו באצטדיון התל אביבי יומיים לפני כן, כאשר את ברצלונה ילווה נשיא המועדון שנבחר מחדש לאחרונה, ז'ואן לאפורטה.

את המשחק יזמה ותפיק חברת MTR7 שכבר הביאה לא מעט כוכבי כדורגל לישראל והוכיחה שהיא יודעת להביא את האגדות הכי גדולות לישראל, כאשר גם האצטדיון התל אביבי המחודש כבר הספיק לארח לא מעט משחקני הכדורגל וממשחקי הכדורגל היוקרתיים והטובים בעולם.

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il